بدون نظر
 
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
اجرای سند تحول بنیادین نیازمند بستر سازی و همراهی سایر سازمانهاست/مدرک گرایی فرهنگیان باعث کاهش انگیزه ها می شود
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۵ ب.ظ
 
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: اجرای سند تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت نیازمند بستر سازی و همراهی همه سازمانها و نهادهای کشور است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، قاسم علی خدابنده، در جمع معلمان تربت حیدریه اظهار کرد: آموزش و پرورش اهمیت بالا و ارزشمندی برای نظام تعلیم و تربیت قائل است لذا در حال حاضر  ۱۲۸ مدرسه در خراسان رضوی با یک یا دو دانش آموز مشغول فعالیت هستند.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر درخراسان رضوی 10 هزار مدرسه و یک میلیون و 230 هزار دانش آموز داریم و یکی از اهداف ما این است که عدالت آموزشی را با رسیدگی به مناطق مرزی و دورافتاده فراهم کنیم و در این راستا 128 مدرسه تک یا 2 دانش آموزه داریم.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی بیان داشت: اجرای سند تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت نیازمند بستر سازی و همراهی همه سازمانها و نهادهای کشور است.

 

خدابنده یکی دیگر از آسیب های آموزش و پرورش را مدرک گرایی عنوان کرد و افزود: متاسفانه برخی برای ارایه مدرک دوم تلاش می کنند و این رویه مدرک گرایی بنوعی آفت برای نظام تعلیم و تربیت تلقی و باعث کاهش انگیزه ها می شود.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی تاکید کرد: امروز توانمند سازی و بروز رسانی اطلاعات برای جامعه فرهنگیان و معلمان یک ضرورت محسوب می شود و می طلبد جامعه فرهنگیان با درک این ضرورت نسبت به توانمند سازی خود در همه عرصه های تعلیم و تربیت تلاش کنند.

 

هم اکنون در شهرستان تربت حیدریه 37 هزار و 169 دانش آموز در 272 آموزشگاه و در قالب هزار و 637 کلاس درس زیر نظر دو هزار و 500 معلم تحصیل می کنند.

 

جامعه فرهنگیان شهرستان تربت حیدریه پنج معلم شهید، هفت دانشجو معلم شهید و 38 دانش آموز شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد