بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۷ در ۱:۴۹ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: اتفاقات اخیر بازار ارز و سکه مصداق واقعی سهل انگاری و بی تدبیری مدیریتی و روش نادرستی برای خدمت به مردم بود که برای کشور هزینه فراوانی را به بار آورد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه گفت: مدیران با پرهیز از سهل انگاری، تنبلی، اشرافی گری و تکبر نسبت به مردم علاوه بر خدمت رسانی صحیح، کشور را در مقابل توطئه های دشمن نیز مقاوم کنند.

وی تصریح کرد: پرهیز از سهل انگاری یعنی تدبیر و تلاش جهادگونه و اتفاقات اخیر بازار ارز و سکه مصداق واقعی سهل انگاری و بی تدبیری مدیریتی و روش نادرستی برای خدمت به مردم بود که برای کشور هزینه فراوانی را به بار آورد.

خطیب جمعه تربت حیدریه بیان داشت: مسوولانی که نمی توانند در این جنگ اقتصادی با تلاش جهادگونه خود انقلابی عمل کنند باید کنار بروند و مسوولانی هوشیار و قدرتمند و با تدبیر که روحیه جهاری دارند پست ها را بدست بگبرند تا کشور بیش از این خسارت نبیند.

عصمتی افزود: پرهیز از تنبلی و سستی موضوع دیگری است که باید مسوولان به آن توجه کنند و میدان عمل را به جوانان متعهد و متخصص منتقل کنند.

خطیب جمعه تربت حیدریه پرهیز از اشرافی گری را نیاز دیگر مدیران جامعه عنوان کرد و گفت: اشرافی گری بدان معناست که مسوولان همراه با مردم و با مردم باشند و تتها برای مردم سخنرانی نکنتد و برای شنیدن مطالبات مردم گوش شنوا داشته و به انها جامه عمل بپوشانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری از چهارمین پایگاه شهری اورژانس در تربت حیدریه «کوه شصت دره» صنوبر تفرجگاه بهاری تربت حیدریه جبهه مقاومت محاسبات آمریکا در منطقه را برهم زد/موشک های نقطه زن انقلاب اسلامی تن آمریکا و اسرائیل را می لرزاند/بخش مهمی از مشکلات کشور نتیجه سوء مدیریت هاست مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند ویژه برنامه جشن نوروزگاه در تربت حیدریه اجرا می شود آمادگی ۳ پایگاه در طرح نوروزی امداد و نجات جاده ای اخذ مجوز پایگاه امداد هوایی در تربت حیدریه/کاهش ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در تربت حیدریه سپید پایتخت ایران روایتی متفاوت از روستای ابریشمیِ بسک تربت حیدریه اعزام ۱۰۰۰ زائر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس