بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۷ در ۱:۴۹ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: اتفاقات اخیر بازار ارز و سکه مصداق واقعی سهل انگاری و بی تدبیری مدیریتی و روش نادرستی برای خدمت به مردم بود که برای کشور هزینه فراوانی را به بار آورد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه گفت: مدیران با پرهیز از سهل انگاری، تنبلی، اشرافی گری و تکبر نسبت به مردم علاوه بر خدمت رسانی صحیح، کشور را در مقابل توطئه های دشمن نیز مقاوم کنند.

وی تصریح کرد: پرهیز از سهل انگاری یعنی تدبیر و تلاش جهادگونه و اتفاقات اخیر بازار ارز و سکه مصداق واقعی سهل انگاری و بی تدبیری مدیریتی و روش نادرستی برای خدمت به مردم بود که برای کشور هزینه فراوانی را به بار آورد.

خطیب جمعه تربت حیدریه بیان داشت: مسوولانی که نمی توانند در این جنگ اقتصادی با تلاش جهادگونه خود انقلابی عمل کنند باید کنار بروند و مسوولانی هوشیار و قدرتمند و با تدبیر که روحیه جهاری دارند پست ها را بدست بگبرند تا کشور بیش از این خسارت نبیند.

عصمتی افزود: پرهیز از تنبلی و سستی موضوع دیگری است که باید مسوولان به آن توجه کنند و میدان عمل را به جوانان متعهد و متخصص منتقل کنند.

خطیب جمعه تربت حیدریه پرهیز از اشرافی گری را نیاز دیگر مدیران جامعه عنوان کرد و گفت: اشرافی گری بدان معناست که مسوولان همراه با مردم و با مردم باشند و تتها برای مردم سخنرانی نکنتد و برای شنیدن مطالبات مردم گوش شنوا داشته و به انها جامه عمل بپوشانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است