بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۷ در ۱:۴۹ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: اتفاقات اخیر بازار ارز و سکه مصداق واقعی سهل انگاری و بی تدبیری مدیریتی و روش نادرستی برای خدمت به مردم بود که برای کشور هزینه فراوانی را به بار آورد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه گفت: مدیران با پرهیز از سهل انگاری، تنبلی، اشرافی گری و تکبر نسبت به مردم علاوه بر خدمت رسانی صحیح، کشور را در مقابل توطئه های دشمن نیز مقاوم کنند.

وی تصریح کرد: پرهیز از سهل انگاری یعنی تدبیر و تلاش جهادگونه و اتفاقات اخیر بازار ارز و سکه مصداق واقعی سهل انگاری و بی تدبیری مدیریتی و روش نادرستی برای خدمت به مردم بود که برای کشور هزینه فراوانی را به بار آورد.

خطیب جمعه تربت حیدریه بیان داشت: مسوولانی که نمی توانند در این جنگ اقتصادی با تلاش جهادگونه خود انقلابی عمل کنند باید کنار بروند و مسوولانی هوشیار و قدرتمند و با تدبیر که روحیه جهاری دارند پست ها را بدست بگبرند تا کشور بیش از این خسارت نبیند.

عصمتی افزود: پرهیز از تنبلی و سستی موضوع دیگری است که باید مسوولان به آن توجه کنند و میدان عمل را به جوانان متعهد و متخصص منتقل کنند.

خطیب جمعه تربت حیدریه پرهیز از اشرافی گری را نیاز دیگر مدیران جامعه عنوان کرد و گفت: اشرافی گری بدان معناست که مسوولان همراه با مردم و با مردم باشند و تتها برای مردم سخنرانی نکنتد و برای شنیدن مطالبات مردم گوش شنوا داشته و به انها جامه عمل بپوشانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است