بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۷ در ۱:۴۹ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: اتفاقات اخیر بازار ارز و سکه مصداق واقعی سهل انگاری و بی تدبیری مدیریتی و روش نادرستی برای خدمت به مردم بود که برای کشور هزینه فراوانی را به بار آورد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه گفت: مدیران با پرهیز از سهل انگاری، تنبلی، اشرافی گری و تکبر نسبت به مردم علاوه بر خدمت رسانی صحیح، کشور را در مقابل توطئه های دشمن نیز مقاوم کنند.

وی تصریح کرد: پرهیز از سهل انگاری یعنی تدبیر و تلاش جهادگونه و اتفاقات اخیر بازار ارز و سکه مصداق واقعی سهل انگاری و بی تدبیری مدیریتی و روش نادرستی برای خدمت به مردم بود که برای کشور هزینه فراوانی را به بار آورد.

خطیب جمعه تربت حیدریه بیان داشت: مسوولانی که نمی توانند در این جنگ اقتصادی با تلاش جهادگونه خود انقلابی عمل کنند باید کنار بروند و مسوولانی هوشیار و قدرتمند و با تدبیر که روحیه جهاری دارند پست ها را بدست بگبرند تا کشور بیش از این خسارت نبیند.

عصمتی افزود: پرهیز از تنبلی و سستی موضوع دیگری است که باید مسوولان به آن توجه کنند و میدان عمل را به جوانان متعهد و متخصص منتقل کنند.

خطیب جمعه تربت حیدریه پرهیز از اشرافی گری را نیاز دیگر مدیران جامعه عنوان کرد و گفت: اشرافی گری بدان معناست که مسوولان همراه با مردم و با مردم باشند و تتها برای مردم سخنرانی نکنتد و برای شنیدن مطالبات مردم گوش شنوا داشته و به انها جامه عمل بپوشانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند