بدون نظر
 
کارشناس ارشد مسایل سیاسی:
آشوب در آمریکا، فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می‌دهد
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۷ ب.ظ
 
جعفر قنادباشی گفت: آنچه که اتفاق افتاده بیانگر اوضاع وخیم ساختار داخلی آمریکاست و فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می دهد.

جعفر قنادباشی، کارشناس ارشد مسایل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ به وقایع اخیر آمریکا و اوضاع آشفته کنونی این کشور اشاره کرد و اظهار داشت: آنچه که اتفاق افتاده بیانگر اوضاع وخیم ساختار داخلی امریکاست و فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می دهد.

وی تصریح کرد: در حالی که همه برای روز چهارشنبه پیش بینی کرده بودند که چه حجمی از طرفداران ترامپ خواهند امد اما نتوانستند از این اغتشاشات جلوگیری کنند و چهره آمریکا در جهان بیش از قبل مفتضح شد.

قنادباشی گفت: حوادث شب گذشته نشان داد هیچکدام از مسوولان آمریکایی مسئولیت پذیر نیستند و حتی عوامل امنیتی نتوانستند از این وقایع جلوگیری کنند، هرچند رسانه های آمریکایی و وابسته سعی می کنند اخبار داخلی امریکا را فیلتر شده و نادرست متعکس کنند اما نمی توان واقعیت را از جامعه جهانی پنهان کرد، چرا که همگان می دانند اوضاع اقتصادی و اجتماعی و ساختار سیاسی امریکا رو به نابودی است و این نشانه ها فروپاشی ایالات متحده را هشدار می دهد.

این کارشناس سیاسی گفت: زخمی که اکنون در داخل امریکاست در مدت کوتاه ترمبم و درمان نمی شود و مرهمی هم برای خنثی کردن آن وجود ندارد و این به عناصر فاسد داخل آمریکا که از خدا غفلت کرده و مسایل انسانی را نادیده گرفتند بر می گردد.

قنادباشی گفت: آنچه که امریکایی ها در این سالیان علیه دیگر کشورها اجرا کردند اعم از جنگ و تهدید و فتنه امروز نتیجه این ظلم های نابحق در داخل ایالات متحده منعکس شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است