بدون نظر
 
کارشناس ارشد مسایل سیاسی:
آشوب در آمریکا، فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می‌دهد
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۷ ب.ظ
 
جعفر قنادباشی گفت: آنچه که اتفاق افتاده بیانگر اوضاع وخیم ساختار داخلی آمریکاست و فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می دهد.

جعفر قنادباشی، کارشناس ارشد مسایل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ به وقایع اخیر آمریکا و اوضاع آشفته کنونی این کشور اشاره کرد و اظهار داشت: آنچه که اتفاق افتاده بیانگر اوضاع وخیم ساختار داخلی امریکاست و فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می دهد.

وی تصریح کرد: در حالی که همه برای روز چهارشنبه پیش بینی کرده بودند که چه حجمی از طرفداران ترامپ خواهند امد اما نتوانستند از این اغتشاشات جلوگیری کنند و چهره آمریکا در جهان بیش از قبل مفتضح شد.

قنادباشی گفت: حوادث شب گذشته نشان داد هیچکدام از مسوولان آمریکایی مسئولیت پذیر نیستند و حتی عوامل امنیتی نتوانستند از این وقایع جلوگیری کنند، هرچند رسانه های آمریکایی و وابسته سعی می کنند اخبار داخلی امریکا را فیلتر شده و نادرست متعکس کنند اما نمی توان واقعیت را از جامعه جهانی پنهان کرد، چرا که همگان می دانند اوضاع اقتصادی و اجتماعی و ساختار سیاسی امریکا رو به نابودی است و این نشانه ها فروپاشی ایالات متحده را هشدار می دهد.

این کارشناس سیاسی گفت: زخمی که اکنون در داخل امریکاست در مدت کوتاه ترمبم و درمان نمی شود و مرهمی هم برای خنثی کردن آن وجود ندارد و این به عناصر فاسد داخل آمریکا که از خدا غفلت کرده و مسایل انسانی را نادیده گرفتند بر می گردد.

قنادباشی گفت: آنچه که امریکایی ها در این سالیان علیه دیگر کشورها اجرا کردند اعم از جنگ و تهدید و فتنه امروز نتیجه این ظلم های نابحق در داخل ایالات متحده منعکس شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران قرارگاه ولایت در تربت‌ حیدریه راه اندازی شد رشد ۱۵ درصدی کمک های مردمی خراسان رضوی به ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ حیدر کدکنی ساماندهی می شود زمین های بایر بخش رخ تربت حیدریه به واحدهای تولید قارچ تبدیل شد تکمیل ساخت مجتمع فرهنگی هنری تربت حیدریه معطل ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار تغییر در قالب استکبار، ماهیت آن را عوض نمی کند/با همه کارشکنی ها هنوز عده ای مذاکره و مراوده با آمریکا را در سر دارند آشوب در آمریکا، فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می‌دهد آیت الله مصباح یزدی پیشران تحول حوزه های علمیه است