بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
فرقه یمانی از بدعت های دین و دستاورد اتاق فکر انگلیس، اسرائیل و ارتجاع عرب است/وحدت بین مردم و مسوولان عامل اقتدار نظام است
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ در ۷:۴۳ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از بدعت های جدید که دستاورد انگلیس و اسرائیل و کشورهای مرتجع عرب است مسئله یمانی است که هدف این امر اختلاف بین مسلمین است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی روز چهارشنبه در خطبه های سیاسی عبادی نماز عید قربان افزود: دومین عامل برای نشان دادن اقتدار ایران، انجام حرکت های جهادی برای رسیدن به مرز خودکفایی و در نهایت استقلال اقتصادی است.

وی گفت: سومین حرکت مهم و راهبردی در پیوند با این مهم، احساس تکلیف از سوی تمام آحاد مردم جامعه، چه آن ها که مسوولیت دارند و چه آن ها که فاقد مسوولیت هستند، می باشد.

عصمتی افزود: مردم و مسوولان باید به این حقیقت برسند که در تمامی رفتارها و کردار و گفتار خود، احساس مسوولیت کرده و خداوند را ناظر بر اعمال و نیات خود بدانند

.
وی در ادامه به تبیین بدعت از نگاه اسلام پرداخت و گفت: بدعت به مفهوم خروج از دین و همچنین به مفهوم افزودن چیزی به دین یا کاستن چیزی از آن است.

فرقه یمانی از بدعت های دین و دستاورد اتاق فکر انگلیس، اسرائیل و ارتجاع عرب است.

حجت الاسلام عصمتی افرود: یکی از بدعت های جدید که دستاورد انگلیس و اسرائیل و کشورهای مرتجع عرب است مسئله یمانی است که هدف این امر اختلاف بین مسلمین است.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: دستگاه قضایی باید با این افراد با نگاه خروج از دین و ارتداد نگاه کند و نگاه خود را فراتر از یک اغتشاش خیابانی به پیش ببرد.

 

عصمتی بیان داشت: لزوم وحدت و انسجام ملت با یکدیگر از ضروریات امروز است که این وحدت را دشمن نشانه گرفته تا بتواند با مطرح کردن مسائل قومی و مذهبی بین کشورهای اسلامی و مردم ایران اختلاف بیندازد تا به آسانی به اهداف شوم خود دست پیدا کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حفظ و تقویت روحیه انقلابی و هویت دینی مهمترین دستاورد دفاع مقدس است/فرهنگ دفاع مقدس تبلور منطقه ای و فرا منطقه ای یافته است مدارس و مراکز علمی باید فرزندان کشور را برای نظام دینی تربیت کنند تشیع و خاکسپاری پیکر مطهر پنج شهید گمنام دفاع مقدس در تربت حیدریه مشارکت ۱۴ گروه جهادی تربت حیدریه در رزمایش خدمت سپاهیان محمد رسول الله۲ بانک ها اعتبارات اشتغالزایی در تربت حیدریه را بلوکه کردند زعفران و جای خالی یک تشکل صادراتی قوی در ایران مبارزه با بدعت ها و کج روی ها در سایه امر به معروف و نهی از منکر تحقق می یاید تکمیل زنجیره تولید و عرضه زعفران در کشور باعث تعیین قیمت جهانی این محصول می شود ۴۶ تن طلای سرخ در بورس کالای ایران معامله شد/گردش مالی در معاملات آتی زعفران به ۲۸ هزار میلیارد ریال رسید جنگ روانی و روز شماری واهی دشمن در اراده ملت ایران تاثیری ندارد/عربده کشی های دشمن از روی ضعف و استیصال است رزمایش «اقتدار عاشورایی بسیج؛ سپاهیان محمد رسول‌ الله۲» در تربت حیدریه آغاز شد