بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
فرقه یمانی از بدعت های دین و دستاورد اتاق فکر انگلیس، اسرائیل و ارتجاع عرب است/وحدت بین مردم و مسوولان عامل اقتدار نظام است
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ در ۷:۴۳ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از بدعت های جدید که دستاورد انگلیس و اسرائیل و کشورهای مرتجع عرب است مسئله یمانی است که هدف این امر اختلاف بین مسلمین است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی روز چهارشنبه در خطبه های سیاسی عبادی نماز عید قربان افزود: دومین عامل برای نشان دادن اقتدار ایران، انجام حرکت های جهادی برای رسیدن به مرز خودکفایی و در نهایت استقلال اقتصادی است.

وی گفت: سومین حرکت مهم و راهبردی در پیوند با این مهم، احساس تکلیف از سوی تمام آحاد مردم جامعه، چه آن ها که مسوولیت دارند و چه آن ها که فاقد مسوولیت هستند، می باشد.

عصمتی افزود: مردم و مسوولان باید به این حقیقت برسند که در تمامی رفتارها و کردار و گفتار خود، احساس مسوولیت کرده و خداوند را ناظر بر اعمال و نیات خود بدانند

.
وی در ادامه به تبیین بدعت از نگاه اسلام پرداخت و گفت: بدعت به مفهوم خروج از دین و همچنین به مفهوم افزودن چیزی به دین یا کاستن چیزی از آن است.

فرقه یمانی از بدعت های دین و دستاورد اتاق فکر انگلیس، اسرائیل و ارتجاع عرب است.

حجت الاسلام عصمتی افرود: یکی از بدعت های جدید که دستاورد انگلیس و اسرائیل و کشورهای مرتجع عرب است مسئله یمانی است که هدف این امر اختلاف بین مسلمین است.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: دستگاه قضایی باید با این افراد با نگاه خروج از دین و ارتداد نگاه کند و نگاه خود را فراتر از یک اغتشاش خیابانی به پیش ببرد.

 

عصمتی بیان داشت: لزوم وحدت و انسجام ملت با یکدیگر از ضروریات امروز است که این وحدت را دشمن نشانه گرفته تا بتواند با مطرح کردن مسائل قومی و مذهبی بین کشورهای اسلامی و مردم ایران اختلاف بیندازد تا به آسانی به اهداف شوم خود دست پیدا کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز دوره باز آموزی طرح نوروزی جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه بالغ بر چهار هزار نجاتگر در طرح نوروزی خراسان رضوی حضور دارند فعالیت های ستاد خدمات سفر بر قابلیت های گردشگری روستایی متمرکز شده است حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است