بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
فرقه یمانی از بدعت های دین و دستاورد اتاق فکر انگلیس، اسرائیل و ارتجاع عرب است/وحدت بین مردم و مسوولان عامل اقتدار نظام است
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ در ۷:۴۳ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از بدعت های جدید که دستاورد انگلیس و اسرائیل و کشورهای مرتجع عرب است مسئله یمانی است که هدف این امر اختلاف بین مسلمین است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی روز چهارشنبه در خطبه های سیاسی عبادی نماز عید قربان افزود: دومین عامل برای نشان دادن اقتدار ایران، انجام حرکت های جهادی برای رسیدن به مرز خودکفایی و در نهایت استقلال اقتصادی است.

وی گفت: سومین حرکت مهم و راهبردی در پیوند با این مهم، احساس تکلیف از سوی تمام آحاد مردم جامعه، چه آن ها که مسوولیت دارند و چه آن ها که فاقد مسوولیت هستند، می باشد.

عصمتی افزود: مردم و مسوولان باید به این حقیقت برسند که در تمامی رفتارها و کردار و گفتار خود، احساس مسوولیت کرده و خداوند را ناظر بر اعمال و نیات خود بدانند

.
وی در ادامه به تبیین بدعت از نگاه اسلام پرداخت و گفت: بدعت به مفهوم خروج از دین و همچنین به مفهوم افزودن چیزی به دین یا کاستن چیزی از آن است.

فرقه یمانی از بدعت های دین و دستاورد اتاق فکر انگلیس، اسرائیل و ارتجاع عرب است.

حجت الاسلام عصمتی افرود: یکی از بدعت های جدید که دستاورد انگلیس و اسرائیل و کشورهای مرتجع عرب است مسئله یمانی است که هدف این امر اختلاف بین مسلمین است.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: دستگاه قضایی باید با این افراد با نگاه خروج از دین و ارتداد نگاه کند و نگاه خود را فراتر از یک اغتشاش خیابانی به پیش ببرد.

 

عصمتی بیان داشت: لزوم وحدت و انسجام ملت با یکدیگر از ضروریات امروز است که این وحدت را دشمن نشانه گرفته تا بتواند با مطرح کردن مسائل قومی و مذهبی بین کشورهای اسلامی و مردم ایران اختلاف بیندازد تا به آسانی به اهداف شوم خود دست پیدا کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص ۷ میلیارد ریال برای تجهیز فضای حاشیه شهر تربت حیدریه اساس تشکیل بسیج اخلاص است/موفقیت بسیج مرهون ولایت پذیری این نهاد مقدس است بسیج جهان اسلام در حال شکل گیری است/اجرای ۲۴۰ عنوان برنامه در هفته بسیج افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت طلای سرخ پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند