بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
اتاقهای فکر جبهه استکبار در جلسات براندازی نظام ایران، راهبرد جنگ چابک را در پیش گرفته اند
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ در ۲:۴۶ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران درجلسات براندازی و اتاقهای فکر خود به این نتیجه رسیدند که اگر با ایران اسلامی مقابله نکنیم، اسلام تا قلب اروپا گسترش خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، محمد فاضلی در جمع مردم تربت حیدریه اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی ایران در تمام اتاقهای فکر خود در مسیری حرکت می کنند که ما در مقابل سه جریان عمده قرار داده است.

 

وی بیان کرد: به عقیده اکثر کارشناسان داخلی و خارجی جنگ نظامی مستقیم با ایران هزینه بردار و مخاطره انگیز است و به همین  جهت  دشمن قصد دارد تا جنگهای نیابتی در کشورهای اسلامی را به مرزهای ایران نزدیک کند.

 

فاضلی به کارگردانی آمریکائی ها در جنگهای نیابتی اشاره کرد و افزود: گروههای تروریستی داعش و النصره زائیده آمریکائی ها است که با دلارهای نفتی عربستان و قطر و کمک ترکیه و برخی شیوخ فاسق عرب، مسلمانان را به جان هم انداخته تا ضمن اختلاف و تفرقه بین مذاهب اسلامی به اهداف نامشروع خود دست یابد.

 

این کارشناس سیاسی اذعان کرد: یکی از ادعاهای داعش حمله به جمهوری اسلامی ایران است که این ادعاها در راستای زمین گیر کردن ایران در جنگ چابک است، اما با پاسخ سخت فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح مواجه شد که« اگر داعش در 40 کیلومتری مرزهای ایران رویت شود با آنان مقابله خواهیم کرد».

 

وی جریان دوم جبهه استکبار علیه نظام اسلامی ایران را مذاکرات هسته ای عنوان کرد و افزود: در این جریان عده ای معتقدند که توافقی صورت نخواهد گرفت و عده ای هم اصرار دارند که گفتگو ها به هر قیمیتی باید به ثمر بنشیند و دسته سوم هم بر این باورند که گفتگوی عاقلانه بدون هر امتیاز دهی و با حفظ عزت ملت ایران ادامه یابد.

 

فاضلی ادامه داد: در مذاکرات هسته ای نباید از کنار برخی موارد به سادگی عبور کرد و باید نظرات رهبری و خطوط قرمز نظام تا مین شود.

 

وی تقویت سه محور را در داخل ضروری دانست و گفت: باید مسیر تولید را تغییر داده و از واردات بی رویه کالاها جلوگیری شود تا بخش تولید در کشور فعالتر شود.

 

کارشناس مسائل سیاسی بیان داشت: کنترل و نظارت بر امور بانکی و انظباط مالی در دستگاههای اجرایی و همچنین نظارت بر بازار کسب و کار دو مقوله مهمی است که باید مسئولان امر توجه و اهتمام ویژه ای به آن داشته باشند.

 

فاضلی یاداور شد: تمام تحریمهای دوران دفاع مقدس به مراتب سخت تر از تحریمهای امروز بود اما رزمندگان اسلام با ایمان به وعده الهی و تکیه بر توان داخلی توانستند 44 کشور دنیا را در عراق زمین گیر کنند و حتی یک وجب از خاک این کشور را به بیگانگان ندادند.

 

وی جریان سوم را جنگ فرهنگی علیه ملت ایران عنوان کرد و افزود: دشمنان اسلام در فضای مجازی و در شبیخون فرهنگی، فرهنگ ملت ایران را هدف قرار دادند تا بتوانند نسلهای بعدی انقلاب را نسبت به ارزشهای دینی و الهی و آرمانهای انقلابی سست و بی اراده کنند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود