بدون نظر
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه خبر داد؛
ابتلای ۳ هزار و ۳۴۵ نفر به کرونا در منطقه تربت حیدریه/تاکنون ۱۵۶ تن جان باختند/ظرفیت مراکز درمانی پذیرش کننده کرونا تکمیل شد
تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۹ در ۵:۴۸ ق.ظ
 
حسین ابراهیمی پور گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و بر اساس تشخیص قطعی تاکنون 3 هزار و 345 نفر به این بیماری مبتلا شدند.

حسین ابراهیمی پور، رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته در جمعیت تحت پوشش این دانشگاه، براساس معیارهای تشخیص قطعی، تعداد122 نفر مبتلای قطعی به بیماری کووید 19 شناسایی شده اند، بیان کرد: درحال حاضر 135نفر در بخش بیماران کرونایی بیمارستان آموزشی، درمانی نهم دی بستری هستند‌

وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع این بیماری در منطفه تاکنون 3هزار و 345 نفر به کرونا مبتلا شده اند و متاسفانه 156نفر تاکنون جان خود را از دست داده اند.

ابراهیمی پور بیان کرد: داشتن حس مسئولیت اجتماعی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی حاکی از نقش پررنگ مردم در کنترل این بیماری و یاری رساندن به مدافعان سلامت است تا هرچه زودتر بتوانیم از این گردنه های پرخطر عبور کنیم.

اعمال محدودیت‌های کرونایی در تربت حیدریه

با اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به وضعیت بحرانی کرونا در تربت‌ حیدریه، این شهرستان شامل اعمال محدودیت‌ های کرونایی در مشاغل سطح ۲، ۳ و ۴ می‌باشد که فعالیت این مشاغل از امروز چهارشنبه 14 آبان ماه به مدت 10 روز ممنوع خواهد بود.

ظرفیت مراکز درمانی پذیرش کننده کرونا تکمیل شد

علی رستمی، فرماندار تربت حیدریه در پی اعلام وضعیت سیاه و حاد بیماری کرونا در شهرستان تربت حیدریه به افزایش تعداد بیماران کرونایی و تکمیل ظرفیت تخت های بیمارستانی و رشد فزاینده بیماران مبتلا به کرونا اشاره کرد و از شهروندان خواست در سایه وحدت و همدلی ، با رعایت دستورالعملهای بهداشتی و حفظ فاصله گذاری فیزیکی و پرهیز از هرگونه رفت و آمد غیر ضروری، برای حفظ سلامت خود و خانواده و همچنین کاهش مبتلایان نهایت همکاری را با مسئولین داشته باشند.

وی ابراز امیدواری کرد با تعطیلی 10 روزه بازار و اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های بیشتر، بتوان زنجیره گسترش بیماری را قطع تا پزشکان و پرستاران با آسودگی خاطر به کار درمان بیماران بپردازند.

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تحت پوشش قرار دادن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به بیش از 360 هزار نفر خدمات آموزشی، بهداشتی و درمانی ارایه می دهد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
استکبار ستیزی و ولایت محوری از شاخصه های مهم اسلام ناب محمدی صلی الله است کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه در گیر و دار بروکراسی های اداری توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه ما مسئول تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها هستیم نه تامین بازار تمرکز دولت آمریکا همچنان بر ایران، اسلام و خاورمیانه است/اسرائیل پادگان نظامی ایالات متحده در منطقه است بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران قرارگاه ولایت در تربت‌ حیدریه راه اندازی شد رشد ۱۵ درصدی کمک های مردمی خراسان رضوی به ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ حیدر کدکنی ساماندهی می شود