بدون نظر
 
رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی:
ائمه جمعه مرزبان فرهنگی شهر و شکارچی افکار معاند انقلاب است
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ در ۴:۰۱ ب.ظ
 
رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان خراسان رضوی گفت: ائمه جمعه سراسر کشور بعنوان مرزبان فرهنگی و سیاسی هر شهر و همچنین شکارچی افکار معاند انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران نقش آفرین هستند.

به گزارش تابان تربت، حجت الاسلام ابراهیم معادی در مراسم تودیع و معارفه امام جمعه تربت حیدریه که بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه برگزار شد، طی سخنانی افزود: ائمه جمعه شهرها بعنوان رکن رکین هر شهر باید بصورت مداوم حضور داشته و موج های بوجود آمده را آرام کنند.

 

وی گفت: امام جمعه باید با بینش و بصیرت در همه عرصه های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی حضوری مستمر و فعال داشته و بعنوان پدر معنوی هر شهر راهبرد موفقیت شهر و منطقه را ترسیم کند.

 

معادی در ادامه به چگونگی انتخاب امام جمعه تربت حیدریه اشاره کرد و افزود: پس از انتصاب حجت الاسلام شریعتی تبار به مدیر عاملی بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی، به علما و نخبگان و مردم شهر تربت حیدریه اختیار تام دادیم تا هر شخصی که شرایط امامت جمعه را دارد به ما معرفی کنند.

 

رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی تاکید کرد: پس از جمع بندی و مشورت های مختلف به این نتیجه رسیدیم تا خیر الموجودین این شهر را که مردم علاقه وافری هم به ایشان دارند، یعنی حجت الاسلام و المسلمین محمد عصمتی را بعنوان امام جمعه تربت حیدریه انتخاب نمائیم.

 

طی حکمی از سوی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور حجت الاسلام و المسلمین محمد عصمتی رئیس حوزه علمیه هراتی بعنوان امام جمعه شهر تربت حیدریه منصوب شد.

 

حجت الاسلام شریعتی تبار س از 13 سال فعالیت در سمت امامت جمعه تربت حیدریه بعنوان مدیرعامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی منصوب شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است