بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
آیت الله مصباح یزدی خدمات بزرگی به جهان اسلام ارایه کرد/حمایت ها و تاییدات علامه مصباح از نظام و ولایت فقیه از ویژگی های شاخص این عالم است
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۹ در ۸:۴۵ ق.ظ
 
حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، رحلت علامه مصباح یزدی را ضایعه ای دردناک برای حوزه های علمیه و جهان اسلام عنوان کرد و افزود: علامه مصباح خدمات بزرگی به جهان اسلام ارایه کرد و حمایت ها و تاییدات این عالم ربانی از نظام و ولایت فقیه کم نظیر است.

حجت الاسلام عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: آیت الله مصباح یزدی فیلسوفی بزرگ و صاحب نظر در فلسفه بودند و ما توفیق داشتیم بحث نهایت الحکمه را از محضر ایشان استفاده کنیم که بسیار خوش بیان و مسلط بر مسایل فلسفی و دارای حاشیه بر کتاب شریف نهایت الحکمه هستند.

وی رحلت علامه مصباح یزدی را ضایعه ای دردناک برای حوزه های علمیه و جهان اسلام عنوان کرد و افزود: علامه مصباح خدمات بزرگی به جهان اسلام ارایه کرد و حمایت ها و تاییدات این عالم ربانی از نظام و ولایت فقیه کم نظیر است.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی تربت حیدریه گفت: این مرد بزرگ در دوران عمر با برکت خود خدمات زیادی به جهان اسلام داشت و نوشته های این عالم از هر جهت مفید و قابل استفاده است و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب، بقیه السلف مرحوم علامه طباطبایی و شخصیت های بزرگ علمی حوزه است.

حجت الاسلام عصمتی بیان داشت: حمایت ها و تاییدات همه جانبه این فقیه عالیقدر از نظام و ولایت فقیه و پاسخ به شبهات از دیگر ویژگی های شخصیتی این عالم بزرگ است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۲۰۰ تن گل محمدی از مزارع جلگه رخ ۴۱۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه توزیع شد تجهیز ۱۲ هزار هکتار از اراضی بخش رخ تربت حیدریه به آبیاری نوین آزادی ۸ زندانی تربت حیدریه در طرح نذر هشتم تولید بیش از ۵۰ تن آلوئه ورا در تربت حیدریه واژگونی اتوبوس در کمربندی تربت حیدریه با ۱۲ مصدوم ۱۱۴ مورد ابتلا به کرونا در تربت‌حیدریه شناسایی شد مشارکت ۶۴ درصدی مردم تربت حیدریه در انتخابات فرآیند برگزاری انتخابات در پایتخت ابریشم ایران/سلیمانی ها به میدان آمدند   آثار انتخاب اصلح تا سالها در کشور می ماند جمهوری اسلامی حلقه اتصال بعثت تا ظهور است/ رییس جمهور منتخب گام دوم انقلاب را ریل گذاری خواهد کرد رئیسی؛ اولین رئیس قوه که بعد از سی سال وارد تالار بورس شد