بدون نظر
 
گزارش مردمی/مردم تربت حیدریه می گویند:
آمریکا و گروه ۱+۵ در حسرت بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای خواهند ماند/باید گربه را دم هجله کشت!
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۱۰ ب.ظ
 
مردم شهرستان تربت حیدریه معتقدند که دولتمردان آمریکا سگ هارند و هر که در مقابل این حیوان تواضع و عقب نشینی کند این سگ هارتر و گستاخ تر می شود حال باید گربه را دم هجله کشت تا وقیح ترین دولتمردان عالم حساب خود را بکنند.

پس از ادعاهای چند روز اخیر امریکائی ها مبنی بر بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت به میان مردم رفت و در خصوص این اظهارات نظرات مردم را جویا شد.

 

یکی از شهروندان تربت حیدریه عنوان داشت: تمام بدبختی های بشریت و جهان اسلام ریشه در لابی آمریکائی و صهیونیستی دارد و من متحیرم چه اصراری برای مذاکره با آمریکائی است که در طول 36 سال گذشته انواع جنگ و ترور و فتنه و تحریم را بر ملت ایران تحمیل کرده تا این نظام را از پای دراورد.

 

وی افزود: در این دوسال گذشته تیم مذاکره کننده امتیازهای فراوانی به غربی ها داده و در مقابل، هیچ امتیازی دست ملت و نظام ایران را نگرفته، هر چند که ما از دشمن بجز دشمنی توقع دیگری نداریم اما تعلیق دو ساله در مراکز هسته ای را چه کسی پاسخگوست؟

 

این شهروند اذعان دارد: پس از عقب نشینی تیم مذاکره کننده از غنی سازی 20 درصد و عدم توسعه ماشین های سانتریفیوژ، حالا دولتمردان جنایتکار امریکا با گستاخی تمامتر آرزوی بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای را در سر می پرورانند.

 

وی مدعی است که باید گربه را در دم هجله کشت و پاسخ دندان شکنی به این ادعاها داد و گرنه در اینده خیلی نزدیک تر صحبتهای دیگری که هیچ ارتباطی با امریکا ندارد به میان خواهد آمد.

 

کارمند بانک در مسیر بازگشت به خانه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: چرا دولتمردان همه مسائل و مشکلات کشور را به تحریمها و مذاکره با امریکا گره زدند، مطئناً آمریکا و غربی ها هیچ دردی را از این کشور مداوا نخواهند کرد و هر روز به مشکلات کشور دامن می زنند.

 

کارگر ساده ساختمانی هم معتقد است: بیشترین فشارها بر بدنه جامعه کارگری است اما ما می دانیم که باید کشور را از درون ساخت و به هیچ عنوان نباید محتاج بیگانگان باشیم.

 

در ادامه گزارش به جوانی دانشجو برخوردیم و نظر او را در این خصوص جویا شدیم

دانشجوی رشته معماری عنوان داشت: اجازه بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای پلی خواهد بود که امریکا ئی ها را در مسیر گستاخی قرار می دهد و بدون شک آنان را نسبت به دانستن سایر مسائل امنیتی کشور وقیح تر می کند.

 

وی افزود: تیم مذاکره کننده باید با قدرتی بیشتر و با لحنی تند تر در مذاکرات این تهدیدات و گستاخی های امریکائی ها را به انان گوشزد کند و منعکس کننده شرف و عزت و اقتدار ملت ایران باشد.

 

در ادامه استاد دانشگاه تربت حیدریه تکیه بر توان داخلی و حمایت از کار افرینان را راه علاج کشور عنوان داشت و گفت: مطئمن باشید هیچ آبی از امریکائی ها برای ملت ایران گرم نخواهد شد و کسانی که منتظرند تا با توافق به اصطلاح برد برد تحریمها برداشته شود بیخودی وقت خود را تلف کردند و در حسرت ان هم خواهند ماند.

 

این استاد جامعه شناسی معتقد است: ملت ایران در 36 سال گذشته با وجود انواع ترورها و تحریمها و فتنه ها به راه عزتمندانه خود ادامه خواهد داد و اجازه هیچگونه دخالتی چه در مسائل هسته ای و چه در مسائل نظامی به بیگانگان نخواهد داد.

 

وی گفت: ملت ایران هرگز اجازه بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای را به بیگانگان نخواهد داد و چنانچه کسانی در این فکر باشند که با این کار تحریمها برداشته شود باید جوابگوی علیرضا و آرمیتائی باشند که پدرانشان را بخاطر توسعه مسائل هسته ای و عزت این کشور از دست دادند.

 

در یک ماه اخیر دولتمردان آمریکا با لحنی تهدید آمیز بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای را بعنوان اصول اصلی توافق و رفع تحریم ها عنوان کرده بودند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شفافیت و مطالبه گری از ویژگی های اصلی حوزه خبر رسانی است مرگ یک کوهنورد در قله پیشکوه تربت حیدریه برداشت جو در بیش از ۷ هزار هکتار مزارع جلگه رخ تربت حیدریه اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است حوض انباری تاریخی، زیر پای شهر تربت حیدریه شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان