بدون نظر
 
استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد:
آمریکا و فرانسه متهمان اصلی نقض حقوق بشر جهانی
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۶ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نشست اخیر گروهک تروریستی منافقین در پاریس گفت: آمریکا و فرانسه با درک این موضوع که گروهک منافقین جنایات زیادی علیه ملت ایران مرتکب شده، اما از این گروهک حمایت می کنند و همچنان متهمان ردیف اول نقض حقوق بشر به شمار می روند.

حجت الاسلام محمد ناصری حسینی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ بیشترین جنایات و هجمه ناجوانمردانه از سوی گروهک منافقین و سردمداران دروغین مدعی حقوق بشر علیه ملت ایران رقم خورد، که راه اندازی قائله های قومی و مذهبی در غرب و شرق کشور و همچنین ترور شخصیت های برجسته نظام و در نهایت تحمیل هشت سال جنگ نظامی با رژیم بعث عراق و تحریم ها و فتنه ها بر این ادعا نیز صحه گذاشته است.

 

وی تصریح کرد: جبهه استکبار با پرچم نقض حقوق بشر به دنبال اهداف و کسب منافع در کشورهای اسلامی حوزه خلیج فارس است تا ضمن ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان علاوه برچپاول اموال ملت ها با براندازی حکومت های اسلامی  امنیت رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی را تامین کند.

 

این استاد دانشگاه با بیان اینکه، بسیاری از کشورها قربانی جنایتهای آمریکا شدند، افزود: جنگ های نیابتی در منطقه غرب آسیا که زائیده تفکر سیاستمداران آمریکا و وهابیت عربستان است باعث شده تا بسیاری از کودکان، زنان و مردان بی گناه به خاک و خون کشیده شده و از کشور و سرزمین خود اواره  شوند، اما هیچ سخنی از زبان مدعیان دروغین حقوق بشر خارج نمی شود.

 

ناصری حسینی خاطر نشان کرد: کشتار فلسطینیان و مردم بی دفاع و مظلوم یمن و بحرین توسط ایادی مزدور و منطقه ای آمریکا هر روز دل هزاران انسان را آزار می دهد و جامعه بین المللی که دائم به دنبال ناقضان حقوق بشر می گردد مهر ننگ سکوت را بر لبان خود دوخته است.

 

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نشست اخیر گروهک تروریستی منافقین در پاریس گفت: آمریکا و فرانسه با درک این موضوع که گروهک منافقین جنایات زیادی علیه ملت ایران مرتکب شده، اما  از این گروهک حمایت می کنند و همچنان متهمان ردیف اول نقض حقوق بشر به شمار می روند.

 

وی افزود: سیاستمداران فرانسوی ادامه راه خصمانه دولتمردان امریکائی را دنبال می کنند و برگزاری نشست های فصلی و سالانه گروهک منافقین در مرکز این کشور گواه بر این ادعاست که دول غربی تمایلی به پیشرفت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ندارند.

 

ناصری حسینی اظهار کرد: در همین زمان دولتمردان ما به دنبال انعقاد قرارداد ۵ میلیارد دلاری با شرکت فرانسوی توتال که سابقه خیانت را در کارنامه دارد هستند و این را نمی توان هیچگاه بعنوان تعامل و یا سرمایه گذاری معنا کرد، زیرا آنها دائم به دنبال تثبت اهداف نامشروع خود در منطقه و جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: مسئولان و کارگزاران نظام باید نسبت به برخی تعاملات و اقدامات سیاست خارجی خود با کشورهای اروپائی و مدعیان دروغین حقوق بشر تجدید نظر کرده و یا اینکه طوری عمل کنند تا کشور و ملت ایران بار دیگر قربانی قراردادهای کرسنتی نشود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پروژه نیمه تمام فاضلاب شهری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار شد/۲۱۱ کیلومتر شبکه آبرسانی شهری فرسوده است کشاورزان تربت حیدریه به سمت کشت محصولات باغی و گلخانه ای حرکت کنند هر نقطه ای که انقلاب اسلامی باشد سپاه مقتدرانه حضور دارد لزوم تبیین کارآمدی نظام و بیان دستاوردها در جامعه نقش سپاه در پیروزی جبهه مقاومت بی بدیل است/موشک پرانی اخیر آمریکا اوج ضعف جبهه استکبار را نشان داد حماسه آفرینی پاسداران مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است راهبردها و تدابیر ولی فقیه جامعه فصل الخطاب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است اینفوگرافی/شهید زنده انقلاب اسلامی ازنگاه رسانه های خارجی گستردگی چتر سرما بر سر کشاورزی کدکن همچنان خسارت می‌بارد حملات اخیر آمریکا به سوریه برای حمایت از تروریسم انجام گرفت/ائتلاف ضد استقلال آمریکائی در دنیا از بین رفته است احداث ۶۲۰۰ واحد مسکن روستایی در تربت حیدریه رژه ۲۹ فروردین در تربت حیدریه