بدون نظر
 
استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد:
آمریکا و فرانسه متهمان اصلی نقض حقوق بشر جهانی
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۶ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نشست اخیر گروهک تروریستی منافقین در پاریس گفت: آمریکا و فرانسه با درک این موضوع که گروهک منافقین جنایات زیادی علیه ملت ایران مرتکب شده، اما از این گروهک حمایت می کنند و همچنان متهمان ردیف اول نقض حقوق بشر به شمار می روند.

حجت الاسلام محمد ناصری حسینی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ بیشترین جنایات و هجمه ناجوانمردانه از سوی گروهک منافقین و سردمداران دروغین مدعی حقوق بشر علیه ملت ایران رقم خورد، که راه اندازی قائله های قومی و مذهبی در غرب و شرق کشور و همچنین ترور شخصیت های برجسته نظام و در نهایت تحمیل هشت سال جنگ نظامی با رژیم بعث عراق و تحریم ها و فتنه ها بر این ادعا نیز صحه گذاشته است.

 

وی تصریح کرد: جبهه استکبار با پرچم نقض حقوق بشر به دنبال اهداف و کسب منافع در کشورهای اسلامی حوزه خلیج فارس است تا ضمن ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان علاوه برچپاول اموال ملت ها با براندازی حکومت های اسلامی  امنیت رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی را تامین کند.

 

این استاد دانشگاه با بیان اینکه، بسیاری از کشورها قربانی جنایتهای آمریکا شدند، افزود: جنگ های نیابتی در منطقه غرب آسیا که زائیده تفکر سیاستمداران آمریکا و وهابیت عربستان است باعث شده تا بسیاری از کودکان، زنان و مردان بی گناه به خاک و خون کشیده شده و از کشور و سرزمین خود اواره  شوند، اما هیچ سخنی از زبان مدعیان دروغین حقوق بشر خارج نمی شود.

 

ناصری حسینی خاطر نشان کرد: کشتار فلسطینیان و مردم بی دفاع و مظلوم یمن و بحرین توسط ایادی مزدور و منطقه ای آمریکا هر روز دل هزاران انسان را آزار می دهد و جامعه بین المللی که دائم به دنبال ناقضان حقوق بشر می گردد مهر ننگ سکوت را بر لبان خود دوخته است.

 

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نشست اخیر گروهک تروریستی منافقین در پاریس گفت: آمریکا و فرانسه با درک این موضوع که گروهک منافقین جنایات زیادی علیه ملت ایران مرتکب شده، اما  از این گروهک حمایت می کنند و همچنان متهمان ردیف اول نقض حقوق بشر به شمار می روند.

 

وی افزود: سیاستمداران فرانسوی ادامه راه خصمانه دولتمردان امریکائی را دنبال می کنند و برگزاری نشست های فصلی و سالانه گروهک منافقین در مرکز این کشور گواه بر این ادعاست که دول غربی تمایلی به پیشرفت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ندارند.

 

ناصری حسینی اظهار کرد: در همین زمان دولتمردان ما به دنبال انعقاد قرارداد ۵ میلیارد دلاری با شرکت فرانسوی توتال که سابقه خیانت را در کارنامه دارد هستند و این را نمی توان هیچگاه بعنوان تعامل و یا سرمایه گذاری معنا کرد، زیرا آنها دائم به دنبال تثبت اهداف نامشروع خود در منطقه و جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: مسئولان و کارگزاران نظام باید نسبت به برخی تعاملات و اقدامات سیاست خارجی خود با کشورهای اروپائی و مدعیان دروغین حقوق بشر تجدید نظر کرده و یا اینکه طوری عمل کنند تا کشور و ملت ایران بار دیگر قربانی قراردادهای کرسنتی نشود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکسی های فرسوده مدل ۸۶ تربت حیدریه در طرح نوسازی قرار گرفت ۴۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی/آیا پرونده مسکن مهر در دولت دوازدهم بسته خواهد شد؟ امر به معروف و نهی از منکر جامعه را از کج روی و خودکامگی نجات می دهد رزمندگان مدافعین حرم در عمق استراتژیک دشمن توطئه ها و فتنه ها را خنثی کردند ۴۰ هزار زن سرپرست خانوار در خراسان رضوی نیازمند حمایت کاروان پیاده بافق یزد وارد تربت حیدریه شد اعزام گروه جهادی منتظران خورشید به مناطق زلزله زده سفید سنگ اختلافات منفعت طلبانه اصلاحات و اعتدالیون آسیب جدی به کشور می رساند/اهداف حزبی باید بر اساس منافع ملی و رهنمودهای امام و رهبری باشد آغاز عملیات اجرائی احداث ۱۳ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی تربت حیدریه غربالگری ژنتیکی قبل از ازدواج نیاز به همراهی دستگاههای اجرائی دارد/آسیب های اجتماعی مهمترین معضل بهزیستی طلب ۱۹۰ میلیارد ریالی تامین اجتماعی از بنگاههای اقتصادی/بالغ بر ۳۷ هزار خانوار تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی تربت حیدریه قرار دارند دستگیری ۲ شکارچی متخلف در بخش کدکن تربت حیدریه