بدون نظر
 
استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد:
آمریکا و فرانسه متهمان اصلی نقض حقوق بشر جهانی
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۶ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نشست اخیر گروهک تروریستی منافقین در پاریس گفت: آمریکا و فرانسه با درک این موضوع که گروهک منافقین جنایات زیادی علیه ملت ایران مرتکب شده، اما از این گروهک حمایت می کنند و همچنان متهمان ردیف اول نقض حقوق بشر به شمار می روند.

حجت الاسلام محمد ناصری حسینی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ بیشترین جنایات و هجمه ناجوانمردانه از سوی گروهک منافقین و سردمداران دروغین مدعی حقوق بشر علیه ملت ایران رقم خورد، که راه اندازی قائله های قومی و مذهبی در غرب و شرق کشور و همچنین ترور شخصیت های برجسته نظام و در نهایت تحمیل هشت سال جنگ نظامی با رژیم بعث عراق و تحریم ها و فتنه ها بر این ادعا نیز صحه گذاشته است.

 

وی تصریح کرد: جبهه استکبار با پرچم نقض حقوق بشر به دنبال اهداف و کسب منافع در کشورهای اسلامی حوزه خلیج فارس است تا ضمن ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان علاوه برچپاول اموال ملت ها با براندازی حکومت های اسلامی  امنیت رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی را تامین کند.

 

این استاد دانشگاه با بیان اینکه، بسیاری از کشورها قربانی جنایتهای آمریکا شدند، افزود: جنگ های نیابتی در منطقه غرب آسیا که زائیده تفکر سیاستمداران آمریکا و وهابیت عربستان است باعث شده تا بسیاری از کودکان، زنان و مردان بی گناه به خاک و خون کشیده شده و از کشور و سرزمین خود اواره  شوند، اما هیچ سخنی از زبان مدعیان دروغین حقوق بشر خارج نمی شود.

 

ناصری حسینی خاطر نشان کرد: کشتار فلسطینیان و مردم بی دفاع و مظلوم یمن و بحرین توسط ایادی مزدور و منطقه ای آمریکا هر روز دل هزاران انسان را آزار می دهد و جامعه بین المللی که دائم به دنبال ناقضان حقوق بشر می گردد مهر ننگ سکوت را بر لبان خود دوخته است.

 

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نشست اخیر گروهک تروریستی منافقین در پاریس گفت: آمریکا و فرانسه با درک این موضوع که گروهک منافقین جنایات زیادی علیه ملت ایران مرتکب شده، اما  از این گروهک حمایت می کنند و همچنان متهمان ردیف اول نقض حقوق بشر به شمار می روند.

 

وی افزود: سیاستمداران فرانسوی ادامه راه خصمانه دولتمردان امریکائی را دنبال می کنند و برگزاری نشست های فصلی و سالانه گروهک منافقین در مرکز این کشور گواه بر این ادعاست که دول غربی تمایلی به پیشرفت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ندارند.

 

ناصری حسینی اظهار کرد: در همین زمان دولتمردان ما به دنبال انعقاد قرارداد ۵ میلیارد دلاری با شرکت فرانسوی توتال که سابقه خیانت را در کارنامه دارد هستند و این را نمی توان هیچگاه بعنوان تعامل و یا سرمایه گذاری معنا کرد، زیرا آنها دائم به دنبال تثبت اهداف نامشروع خود در منطقه و جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: مسئولان و کارگزاران نظام باید نسبت به برخی تعاملات و اقدامات سیاست خارجی خود با کشورهای اروپائی و مدعیان دروغین حقوق بشر تجدید نظر کرده و یا اینکه طوری عمل کنند تا کشور و ملت ایران بار دیگر قربانی قراردادهای کرسنتی نشود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است