بدون نظر
 
استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد:
آمریکا و فرانسه متهمان اصلی نقض حقوق بشر جهانی
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۶ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نشست اخیر گروهک تروریستی منافقین در پاریس گفت: آمریکا و فرانسه با درک این موضوع که گروهک منافقین جنایات زیادی علیه ملت ایران مرتکب شده، اما از این گروهک حمایت می کنند و همچنان متهمان ردیف اول نقض حقوق بشر به شمار می روند.

حجت الاسلام محمد ناصری حسینی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ بیشترین جنایات و هجمه ناجوانمردانه از سوی گروهک منافقین و سردمداران دروغین مدعی حقوق بشر علیه ملت ایران رقم خورد، که راه اندازی قائله های قومی و مذهبی در غرب و شرق کشور و همچنین ترور شخصیت های برجسته نظام و در نهایت تحمیل هشت سال جنگ نظامی با رژیم بعث عراق و تحریم ها و فتنه ها بر این ادعا نیز صحه گذاشته است.

 

وی تصریح کرد: جبهه استکبار با پرچم نقض حقوق بشر به دنبال اهداف و کسب منافع در کشورهای اسلامی حوزه خلیج فارس است تا ضمن ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان علاوه برچپاول اموال ملت ها با براندازی حکومت های اسلامی  امنیت رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی را تامین کند.

 

این استاد دانشگاه با بیان اینکه، بسیاری از کشورها قربانی جنایتهای آمریکا شدند، افزود: جنگ های نیابتی در منطقه غرب آسیا که زائیده تفکر سیاستمداران آمریکا و وهابیت عربستان است باعث شده تا بسیاری از کودکان، زنان و مردان بی گناه به خاک و خون کشیده شده و از کشور و سرزمین خود اواره  شوند، اما هیچ سخنی از زبان مدعیان دروغین حقوق بشر خارج نمی شود.

 

ناصری حسینی خاطر نشان کرد: کشتار فلسطینیان و مردم بی دفاع و مظلوم یمن و بحرین توسط ایادی مزدور و منطقه ای آمریکا هر روز دل هزاران انسان را آزار می دهد و جامعه بین المللی که دائم به دنبال ناقضان حقوق بشر می گردد مهر ننگ سکوت را بر لبان خود دوخته است.

 

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نشست اخیر گروهک تروریستی منافقین در پاریس گفت: آمریکا و فرانسه با درک این موضوع که گروهک منافقین جنایات زیادی علیه ملت ایران مرتکب شده، اما  از این گروهک حمایت می کنند و همچنان متهمان ردیف اول نقض حقوق بشر به شمار می روند.

 

وی افزود: سیاستمداران فرانسوی ادامه راه خصمانه دولتمردان امریکائی را دنبال می کنند و برگزاری نشست های فصلی و سالانه گروهک منافقین در مرکز این کشور گواه بر این ادعاست که دول غربی تمایلی به پیشرفت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ندارند.

 

ناصری حسینی اظهار کرد: در همین زمان دولتمردان ما به دنبال انعقاد قرارداد ۵ میلیارد دلاری با شرکت فرانسوی توتال که سابقه خیانت را در کارنامه دارد هستند و این را نمی توان هیچگاه بعنوان تعامل و یا سرمایه گذاری معنا کرد، زیرا آنها دائم به دنبال تثبت اهداف نامشروع خود در منطقه و جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: مسئولان و کارگزاران نظام باید نسبت به برخی تعاملات و اقدامات سیاست خارجی خود با کشورهای اروپائی و مدعیان دروغین حقوق بشر تجدید نظر کرده و یا اینکه طوری عمل کنند تا کشور و ملت ایران بار دیگر قربانی قراردادهای کرسنتی نشود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
موفقیت رزمندگان اسلام در دفاع مقدس مرهون تبعیت از فرهنگ عاشورا جبهه استکبار با هجوم به اعتقادات و باورهای دینی در صدد براندازی نظام اسلامی است/ پاسخ به یاوه گویی رئیس جمهور آمریکا با حضور در میدان عمل و استقلال همه جانبه برگزاری آزمون تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در تربت حیدریه سهم تربت حیدریه از اشتغال در حوزه بازار مجازی تقریبا هیچ! افزایش ۷ تا ۱۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه از تولید بذر سیب زمینی در رقابت با هلندی ها تا چند قلوزایی دامهای سبک حسن تفتیان بر بام قاره کهن آسیا دوران دفاع مقدس برگرفته از نهضت عاشورا بود/اجرای بیش از ۸۰ عنوان برنامه در تربت حیدریه اختصاص بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی خراسان رضوی نمایشگاه «اقتصاد منهای نفت» در تربت حیدریه گشایش یافت تعدیل تبصره ۳ با موافقت وزارت نیرو امکان پذیر است آیت الله معصومی قاطعانه از گفتمان انقلاب اسلامی دفاع کرد