بدون نظر
 
نماینده سابق مجلس:
آمریکا ماهیّت انقلاب اسلامی را هدف قرار داده است/تعهد و ضمانت اجرایی لازم از آمریکا اخذ نشد
تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ در ۸:۵۹ ق.ظ
 
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، برجام و تحریم های اخیر آمریکا را بهانه ای برای از بین بردن ماهیت انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: تحریمهای جدید خوی استکباری و استبدادی ایالات متحده را بر همگان روشن ساخت.

ابولقاسم خسروی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: کارنامه ۵۰ ساله آمریکا و قبل از آن در زمان مصدق همه بیانگر استکبار، استعمار و کسب منافع از ملت بوده و هیچ منفعتی تاکنون یرای کشور ایران نداشته است.

 

وی تصریح کرد: آمریکا و سیاستمداران این کشور از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در همه اتفاقاتی که بر ملت ایران تحمیل شده نقش عمده ای ایفا کرده و تمام این نقش آفرینی ها فروپاشی انقلاب اسلامی را نشانه رفته، لذا تا زمانی که ملت و نظام ایران بر آرمانها و اهداف خود استوار باشد، آمریکا همچنان بعنوان دشمن شماره یک این ملت محسوب می شوذ.

 

نماینده سابق مردم تربت حیدریه درمجلس شورای اسلامی، برجام و تحریم های اخیر آمریکا را بهانه ای برای از بین بردن ماهیت انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: تحریمهای جدید خوی استکباری و استبدادی ایالات متحده را بر همگان روشن ساخت.

 

عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در توافق برجام به تمام تعهدات خود عمل کرد و بخش مهمی از تاسیسات هسته ای خود را متوقف و یا از بین برد، اما تاکنون آمریکا به هیج یک از تعهدات خود پابرجا نبوده، زیرا ضمانت اجرائی لازم از سیاستمداران این کشور اخذ نشده است.

 

خسروی تاکید کرد: تمام بدعهدی ها و تحریمهای جدید ایالات متحده بیانگر نگاه عمیق و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی است که بر همگان ثابت کرد آمریکا غیر قابل اعتماد است، بنابراین بنا به مصالح کشور مذاکرات آغاز شد، اما حقیقت آن است که دولت و تیم مذاکره کننده در خصوص مطالبات مورد تاکید رهبری نظام مبنی براخذ تعهد و ضمانت اجرائی از طرف مقابل کوتاهی کرده است.

 

وی ادامه مسیر انقلاب اسلامی را بر اساس نگاه حکیمانه امام و رهبری قابل تحقق دانست و افزود: علاوه بر خوی استکباری آمریکا، حاصل تفکر خطرناک سیاستمداران ایالات متحده در طی ۸۰ سال کشتار حدود ۱۸۰ میلیون انسان بوده و این بدان معناست که هیچگاه نباید به آمریکا اعتماد کرد.

 

نماینده سابق مردم تربت حیدریه اظهار کرد: هیئت نظارت بر برجام و همه مسئولان کشور باید هر چه سریعتر نسبت به این بدعهدی ها و اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران واکنش قاطع و مناسبی از خود نشان دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است