بدون نظر
 
نماینده سابق مجلس:
آمریکا ماهیّت انقلاب اسلامی را هدف قرار داده است/تعهد و ضمانت اجرایی لازم از آمریکا اخذ نشد
تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ در ۸:۵۹ ق.ظ
 
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، برجام و تحریم های اخیر آمریکا را بهانه ای برای از بین بردن ماهیت انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: تحریمهای جدید خوی استکباری و استبدادی ایالات متحده را بر همگان روشن ساخت.

ابولقاسم خسروی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: کارنامه ۵۰ ساله آمریکا و قبل از آن در زمان مصدق همه بیانگر استکبار، استعمار و کسب منافع از ملت بوده و هیچ منفعتی تاکنون یرای کشور ایران نداشته است.

 

وی تصریح کرد: آمریکا و سیاستمداران این کشور از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در همه اتفاقاتی که بر ملت ایران تحمیل شده نقش عمده ای ایفا کرده و تمام این نقش آفرینی ها فروپاشی انقلاب اسلامی را نشانه رفته، لذا تا زمانی که ملت و نظام ایران بر آرمانها و اهداف خود استوار باشد، آمریکا همچنان بعنوان دشمن شماره یک این ملت محسوب می شوذ.

 

نماینده سابق مردم تربت حیدریه درمجلس شورای اسلامی، برجام و تحریم های اخیر آمریکا را بهانه ای برای از بین بردن ماهیت انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: تحریمهای جدید خوی استکباری و استبدادی ایالات متحده را بر همگان روشن ساخت.

 

عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در توافق برجام به تمام تعهدات خود عمل کرد و بخش مهمی از تاسیسات هسته ای خود را متوقف و یا از بین برد، اما تاکنون آمریکا به هیج یک از تعهدات خود پابرجا نبوده، زیرا ضمانت اجرائی لازم از سیاستمداران این کشور اخذ نشده است.

 

خسروی تاکید کرد: تمام بدعهدی ها و تحریمهای جدید ایالات متحده بیانگر نگاه عمیق و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی است که بر همگان ثابت کرد آمریکا غیر قابل اعتماد است، بنابراین بنا به مصالح کشور مذاکرات آغاز شد، اما حقیقت آن است که دولت و تیم مذاکره کننده در خصوص مطالبات مورد تاکید رهبری نظام مبنی براخذ تعهد و ضمانت اجرائی از طرف مقابل کوتاهی کرده است.

 

وی ادامه مسیر انقلاب اسلامی را بر اساس نگاه حکیمانه امام و رهبری قابل تحقق دانست و افزود: علاوه بر خوی استکباری آمریکا، حاصل تفکر خطرناک سیاستمداران ایالات متحده در طی ۸۰ سال کشتار حدود ۱۸۰ میلیون انسان بوده و این بدان معناست که هیچگاه نباید به آمریکا اعتماد کرد.

 

نماینده سابق مردم تربت حیدریه اظهار کرد: هیئت نظارت بر برجام و همه مسئولان کشور باید هر چه سریعتر نسبت به این بدعهدی ها و اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران واکنش قاطع و مناسبی از خود نشان دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است