بدون نظر
 
نماینده سابق مجلس:
آمریکا ماهیّت انقلاب اسلامی را هدف قرار داده است/تعهد و ضمانت اجرایی لازم از آمریکا اخذ نشد
تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ در ۸:۵۹ ق.ظ
 
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، برجام و تحریم های اخیر آمریکا را بهانه ای برای از بین بردن ماهیت انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: تحریمهای جدید خوی استکباری و استبدادی ایالات متحده را بر همگان روشن ساخت.

ابولقاسم خسروی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: کارنامه ۵۰ ساله آمریکا و قبل از آن در زمان مصدق همه بیانگر استکبار، استعمار و کسب منافع از ملت بوده و هیچ منفعتی تاکنون یرای کشور ایران نداشته است.

 

وی تصریح کرد: آمریکا و سیاستمداران این کشور از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در همه اتفاقاتی که بر ملت ایران تحمیل شده نقش عمده ای ایفا کرده و تمام این نقش آفرینی ها فروپاشی انقلاب اسلامی را نشانه رفته، لذا تا زمانی که ملت و نظام ایران بر آرمانها و اهداف خود استوار باشد، آمریکا همچنان بعنوان دشمن شماره یک این ملت محسوب می شوذ.

 

نماینده سابق مردم تربت حیدریه درمجلس شورای اسلامی، برجام و تحریم های اخیر آمریکا را بهانه ای برای از بین بردن ماهیت انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: تحریمهای جدید خوی استکباری و استبدادی ایالات متحده را بر همگان روشن ساخت.

 

عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در توافق برجام به تمام تعهدات خود عمل کرد و بخش مهمی از تاسیسات هسته ای خود را متوقف و یا از بین برد، اما تاکنون آمریکا به هیج یک از تعهدات خود پابرجا نبوده، زیرا ضمانت اجرائی لازم از سیاستمداران این کشور اخذ نشده است.

 

خسروی تاکید کرد: تمام بدعهدی ها و تحریمهای جدید ایالات متحده بیانگر نگاه عمیق و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی است که بر همگان ثابت کرد آمریکا غیر قابل اعتماد است، بنابراین بنا به مصالح کشور مذاکرات آغاز شد، اما حقیقت آن است که دولت و تیم مذاکره کننده در خصوص مطالبات مورد تاکید رهبری نظام مبنی براخذ تعهد و ضمانت اجرائی از طرف مقابل کوتاهی کرده است.

 

وی ادامه مسیر انقلاب اسلامی را بر اساس نگاه حکیمانه امام و رهبری قابل تحقق دانست و افزود: علاوه بر خوی استکباری آمریکا، حاصل تفکر خطرناک سیاستمداران ایالات متحده در طی ۸۰ سال کشتار حدود ۱۸۰ میلیون انسان بوده و این بدان معناست که هیچگاه نباید به آمریکا اعتماد کرد.

 

نماینده سابق مردم تربت حیدریه اظهار کرد: هیئت نظارت بر برجام و همه مسئولان کشور باید هر چه سریعتر نسبت به این بدعهدی ها و اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران واکنش قاطع و مناسبی از خود نشان دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ائتلاف استکباری در یمن شکست خورده است/مذاکرات سیاسی در یمن باید بر اساس توازن قوا باشد دشمن با جنگ روانی بدنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است ورودی ۶۰ هزار پرونده به حوزه قضایی تربت حیدریه نماز عید سعید فطر تربت حیدریه در محل مسجد جامع برگزار می شود فسیل های ۶۵ میلیون ساله در تربت حیدریه رونمایی شدتد مجمع مشورتی نماد برون سپاری و مشارکت جوانان در تصمیم گیری و تصمیم سازی های کشور است محوطه تاریخی تازه کشف شده در تربت حیدریه به سایت گردشگری تبدیل می شود راه بلدان محلی تربت حیدریه آموزش می بینند امت اسلامی در آینده ای نزدیک نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را جشن خواهد گرفت/جریان مقاومت آمال نظام سلطه را در هم پیچیده است وحدت امت اسلامی و اعلام تشکیل جریان مقاومت در جهان مهمترین پیام روز جهانی قدس است/شعار نیل تا فرات به بقای صهیونیست ها تنزل یافت/شلیک چندین موشک تن نتانیاهو را به لرزه انداخت راهپیمایی روز جهانی قدس، دفاع از امنیت و منافع ملی است امام خمینی(ره) مسیر تاریخ را تغییر داد