بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
آمریکا در جنگ اقتصادی سیلی محکم تری از گذشته خواهد خورد/میدان دادن به جوانان و تفکر بسیجی از عوامل اقتدار نظام اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۷ در ۱:۰۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه جبهه وسیع استکبار جهانی تاکنون در عرصه های مختلف از نظام اسلامی ایران شکست های متعددی خورده، افزود: با مجاهدت جوانان این مرز و بوم در این جنگ اقنصادی آمریکا سیلی محکم تری از گذشته خواهد خورد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: اقتدار نظام اسلامی نیاز به گفتگو ندارد مگر از باب انتقال تجربیات و بازخوانی این اقتدار در راستای رفع موانع رسبدن به قله سعادت باشد.

 

وی تصریح کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی با تفکر مبتنی بر منطق و استدلال و رشد و ارتقای انسانها در رسیدن به کرامت انسانی و اسلامی در برابر جبهه وسیع استکبار ایستاده و در همه این عرصه ها پیروزی متعلق به این تفکر بوده است.

 

امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه جبهه وسیع استکبار جهانی تاکنون در عرصه های مختلف از نظام اسلامی ایران شکست های متعددی خورده، افزود: با مجاهدت جوانان این مرز و بوم به یاری خدا در این جنگ اقنصادی آمریکا سیلی محکم تری از گذشته خواهد خورد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی به عوامل اقتدار نظام اشاره کرد و افزود: توجه به تفکر ناب جوانان و میدان دادن به این قشر در عرصه های متعدد از عناصر اقتدار نظام بشمار می رود و برای بقای این اقتدار باید با انتقال تجربه عرصه را برای آنها فراهم کنیم.

 

وی تفکر بسیجی و روحیه خستگی ناپذیری را از دیگر عوامل این اقتدار یاد کرد و گفت: تفکر بسیجی یعنی دلدادگی به خدا و ایستادگی در برابر جبهه استکبار که این تفکر و روحیه در قبل از پیروزی انقلاب و همچنین در دوران دفاع مقدس و سایر عرصه های در این کشور متبلور شده است.

 

امام جمعه تربت حیدریه یادآور شد: امروز هم جنگ اقتصادی در برابر جبهه استکبار نیازمند میدان دادن به این جوانان است تا مثل گذشته توطئه استکبار را خنثی و سیلی محکمی به آمریکا بزنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است