بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
آمریکا در جنگ اقتصادی سیلی محکم تری از گذشته خواهد خورد/میدان دادن به جوانان و تفکر بسیجی از عوامل اقتدار نظام اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۷ در ۱:۰۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه جبهه وسیع استکبار جهانی تاکنون در عرصه های مختلف از نظام اسلامی ایران شکست های متعددی خورده، افزود: با مجاهدت جوانان این مرز و بوم در این جنگ اقنصادی آمریکا سیلی محکم تری از گذشته خواهد خورد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: اقتدار نظام اسلامی نیاز به گفتگو ندارد مگر از باب انتقال تجربیات و بازخوانی این اقتدار در راستای رفع موانع رسبدن به قله سعادت باشد.

 

وی تصریح کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی با تفکر مبتنی بر منطق و استدلال و رشد و ارتقای انسانها در رسیدن به کرامت انسانی و اسلامی در برابر جبهه وسیع استکبار ایستاده و در همه این عرصه ها پیروزی متعلق به این تفکر بوده است.

 

امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه جبهه وسیع استکبار جهانی تاکنون در عرصه های مختلف از نظام اسلامی ایران شکست های متعددی خورده، افزود: با مجاهدت جوانان این مرز و بوم به یاری خدا در این جنگ اقنصادی آمریکا سیلی محکم تری از گذشته خواهد خورد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی به عوامل اقتدار نظام اشاره کرد و افزود: توجه به تفکر ناب جوانان و میدان دادن به این قشر در عرصه های متعدد از عناصر اقتدار نظام بشمار می رود و برای بقای این اقتدار باید با انتقال تجربه عرصه را برای آنها فراهم کنیم.

 

وی تفکر بسیجی و روحیه خستگی ناپذیری را از دیگر عوامل این اقتدار یاد کرد و گفت: تفکر بسیجی یعنی دلدادگی به خدا و ایستادگی در برابر جبهه استکبار که این تفکر و روحیه در قبل از پیروزی انقلاب و همچنین در دوران دفاع مقدس و سایر عرصه های در این کشور متبلور شده است.

 

امام جمعه تربت حیدریه یادآور شد: امروز هم جنگ اقتصادی در برابر جبهه استکبار نیازمند میدان دادن به این جوانان است تا مثل گذشته توطئه استکبار را خنثی و سیلی محکمی به آمریکا بزنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهبری دستور داده‌اند که جلسات شورا بدون حضور روحانی هم برگزار شود ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد برخی رسانه های داخلی در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند/استراتژی نظام مقاومت و ایستادگی است در پی نشانی از «محمد قهرمان» در زادگاهش تربت حیدریه! ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه