بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
آمریکا در جنگ اقتصادی سیلی محکم تری از گذشته خواهد خورد/میدان دادن به جوانان و تفکر بسیجی از عوامل اقتدار نظام اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۷ در ۱:۰۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه جبهه وسیع استکبار جهانی تاکنون در عرصه های مختلف از نظام اسلامی ایران شکست های متعددی خورده، افزود: با مجاهدت جوانان این مرز و بوم در این جنگ اقنصادی آمریکا سیلی محکم تری از گذشته خواهد خورد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: اقتدار نظام اسلامی نیاز به گفتگو ندارد مگر از باب انتقال تجربیات و بازخوانی این اقتدار در راستای رفع موانع رسبدن به قله سعادت باشد.

 

وی تصریح کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی با تفکر مبتنی بر منطق و استدلال و رشد و ارتقای انسانها در رسیدن به کرامت انسانی و اسلامی در برابر جبهه وسیع استکبار ایستاده و در همه این عرصه ها پیروزی متعلق به این تفکر بوده است.

 

امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه جبهه وسیع استکبار جهانی تاکنون در عرصه های مختلف از نظام اسلامی ایران شکست های متعددی خورده، افزود: با مجاهدت جوانان این مرز و بوم به یاری خدا در این جنگ اقنصادی آمریکا سیلی محکم تری از گذشته خواهد خورد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی به عوامل اقتدار نظام اشاره کرد و افزود: توجه به تفکر ناب جوانان و میدان دادن به این قشر در عرصه های متعدد از عناصر اقتدار نظام بشمار می رود و برای بقای این اقتدار باید با انتقال تجربه عرصه را برای آنها فراهم کنیم.

 

وی تفکر بسیجی و روحیه خستگی ناپذیری را از دیگر عوامل این اقتدار یاد کرد و گفت: تفکر بسیجی یعنی دلدادگی به خدا و ایستادگی در برابر جبهه استکبار که این تفکر و روحیه در قبل از پیروزی انقلاب و همچنین در دوران دفاع مقدس و سایر عرصه های در این کشور متبلور شده است.

 

امام جمعه تربت حیدریه یادآور شد: امروز هم جنگ اقتصادی در برابر جبهه استکبار نیازمند میدان دادن به این جوانان است تا مثل گذشته توطئه استکبار را خنثی و سیلی محکمی به آمریکا بزنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است