بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
آمریکا پروژه ایران‌هراسی را دنبال می‌کند/ لزوم رفع نواقص متن جمع‌بندی برجام
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۱۰ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکائی ها با درک این نکته که دوران کدخدامنشی و قلدری رو به افول است به دنبال پروژه اسلام هراسی و شیعه هراسی در دنیاست.

علی رجبیان در خصوص توطئه های منطقه ای آمریکا در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، افزود: تجهیز گروههای تروریستی داعش و النصره در کشورهای اسلامی با هدف خشن جلوه دادن چهره اسلام واقعی در دنیا مهمترین پروژه ای است که امریکا با همپیمانان منطقه ای خود دنبال می کند.

 

وی با اشاره به اینکه تمام آتش افروزی های منطقه و جهان اسلام در راستای تضعیف انقلاب اسلامی ایران است افزود: سیاست های نظام اسلامی ایران در استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم و استبداد و حمایت از کشورهای مظلوم و ستم دیده به کشورهای اسلامی و حتی قلب اروپا نفوذه کرده است.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی اذعان کرد: جمهوری اسلامی ایران بعنوان ام القری جهان اسلام و کانون مقاومت بیداری کشورهای اسلامی مورد هجمه های نرم و تحریمهای ظالامانه و ناجوانمردانه ای قرار گرفته که در طول تاریخ بشریت بی سابقه بوده، اما این نظام ولائی با الگوبرداری از مکتب حضرت سیدالشهدا علیه السلام و درایت رهبری نظام و همچنین حضور همیشه در صحنه مردم توانسته اقتدار و عزت و صلابت خود را حفظ کند.

 

وی تاکید کرد: اختلاف و تفرقه افکنی بین نخبگان، مسئولین و احاد جامعه در خصوص جمع بندی مذاکرات، دومین سیاستی که آمریکائی ها در داخل کشور طراحی کردند تا بتوانند با استفاده از این راهبرد ضمن متوقف کردن رشد و توسعه انقلاب اسلامی از نفوذ این جریان در دنیا جلوگیری کنند.

 

کارشناس مسائل سیاسی گفت: باید با حفظ وحدت و همدلی و مدیریت جهادی ضمن بر طرف کردن نواقص و معایب متن برجام اجازه دهیم تا روند قانونی جمع بندی مذاکرات وین در مجلس شورای اسلامی و شورای امنیت ملی به خوبی طی شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود