بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه:
آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود
تاریخ انتشار : ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۹ ب.ظ
 
محسن زنگنه گفت: تحرکات اخیر و تعرض جنگنده های ایالات متحده به هواپیمای مسافربری ماهان نشان می دهد که ایالات متحده همچون گذشته به دنبال فضای آشوب و اختلاف در داخل ایران است.

محسن زنگنه، نماینده مردم تربت حیدریه ، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: تحرکات اخیر آمریکا بیانگر آن است که سیاستمداران این کشور برای رسبدن به اهداف خود همچون گذشته به دنبال فضای هرج و مرج، آشوب و ناامنی اجتماعی در ایران است.

وی تصریح کرد: فرضیه آمریکایی ها این بود که با نزدیک شدن جنگنده ها به هواپیمایی مسافربری، این هواپیما از مسیر خود خارج شود، یا به ناچار تغییر مسیر دهد که در هر دو صورت با فعال شدن سیستم های راداری و موشکی سوریه، هواپیمای مسافربری مورد هدف قرار گیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس بیان داشت: نتیجه این اقدام آمریکایی های موجی از اختلاف و آشوب را در کشور به راه می انداخت که چگونه سامانه های موشکی جمهوری اسلامی ایران که در سوریه و لبنان مستقر شده به خاطر امنیت هوایی خود هواپیمای مسافربری ایران را هدف قرار داده است.

زنگنه خاطر نشان کرد: این اقدام آمریکایی ها با توجه به فشار اقتصادی و معیشتی روی مردم و شرایط خاص کشور عملا موجی از اختلاف و هرج و مرج را در کشور به راه می انداخت و این هدفی بود که آمریکایی ها به دنبال آن بودند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سازمان بورس، مقصر اصلی روند فعلی این بازار است/مکانیزم ماشه آمریکا جنگ روانی است ضرورت رفع موانع قانونی بر سر راه مشکلات ساخت و ساز در شهرهای کوچک انتقاد رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی از قوانین ۶۰ سال گذشته شهرداری‌ها جهش تولید حوزه کشاورزی کدکن با افزایش سطح کشت گلخانه ای پناهجویان نهضت آزادی و ترور شخصیت پناهیان/ترور دیده بان های انقلاب، شیوه تاریخی منافقین آغاز عملیات اجرایی طرح دوبانده شدن محور تربت حیدریه به رشتخوار بیش از ۱۴ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در جلگه رخ تربت حیدریه خریداری شد نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی مردم تربت حیدریه از نبود مهندس ناظر گلایه‌مند هستند ۴۱ درصد جامعه هدف روستایی تربت حیدریه تحت پوشش بیمه هستند اهانت به ساحت مقدس رسول خدا از سیاست‌های اسلام ستیزیانه غرب است پلمپ ۴۸ حلقه چاه غیر مجاز در تربت حیدریه