بدون نظر
 
رییس هیئت فوتبال تربت حیدریه خبر داد؛
آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۴ ق.ظ
 
رییس هیئت فوتبال تربت حیدریه گفت: مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 17 سال کشور با حضور تیم های از استان خراسان رضوی، مازندران، سمنان و کرمان از صبح امروز در ورزشگاه آزادی تربت حیدریه آغاز شده است.

سید احمد رضوی صبح امروز در حاشیه برگزاری این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 17 سال  منطقه 6 کشور با حضور تیم های از استان خراسان رضوی، مازندران، سمنان و کرمان از صبح امروز در ورزشگاه آزادی تربت حیدریه آغاز شده است.

 

وی تصریح کرد: در این مسابقات که در منطقه 6 کشور و به میزبانی ورزشگاه 5 هزار نفری تربت حیدریه آغاز شده تیم های شریعت از تربت حیدریه، عالی حرفه ای از مشهد، مس کرمان، پیروزی ساری و رایحه سمنان بمدت یک هفته با یکدیگر به رقابت می پردازند.

 

نماینده هیات فوتبال خراسان رضوی با بیان اینکه قرعه کشی این مسابقات عصر روز گذشته انجام شده، افزود: بر این اساس و از ساعت 9/5 صبح امروز مس کرمان با پیروزی ساری و از ساعت 11/5 شریعت تربت حیدریه با عالی حرفه ای مشهد با یکدیگر دیدار می کنند.

 

رضوی همچنین از حضور محمد بابایی مربی تیم ملی ایران در جام جهانی فوتبال نوجوانان جهان در تربت حیدریه خبر داد و افزود: این مربی که مدرس رسمی AFC  و سر استعداد یاب فدراسیون فوتبال جمهری اسلامی است در این یک هفته و بمنظور کشف استعدادها و ظرفیت های موجود به شهرستان تربت حیدریه سفر کرده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام