بدون نظر
 
رییس هیئت فوتبال تربت حیدریه خبر داد؛
آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۴ ق.ظ
 
رییس هیئت فوتبال تربت حیدریه گفت: مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 17 سال کشور با حضور تیم های از استان خراسان رضوی، مازندران، سمنان و کرمان از صبح امروز در ورزشگاه آزادی تربت حیدریه آغاز شده است.

سید احمد رضوی صبح امروز در حاشیه برگزاری این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال  منطقه ۶ کشور با حضور تیم های از استان خراسان رضوی، مازندران، سمنان و کرمان از صبح امروز در ورزشگاه آزادی تربت حیدریه آغاز شده است.

 

وی تصریح کرد: در این مسابقات که در منطقه ۶ کشور و به میزبانی ورزشگاه ۵ هزار نفری تربت حیدریه آغاز شده تیم های شریعت از تربت حیدریه، عالی حرفه ای از مشهد، مس کرمان، پیروزی ساری و رایحه سمنان بمدت یک هفته با یکدیگر به رقابت می پردازند.

 

نماینده هیات فوتبال خراسان رضوی با بیان اینکه قرعه کشی این مسابقات عصر روز گذشته انجام شده، افزود: بر این اساس و از ساعت ۹/۵ صبح امروز مس کرمان با پیروزی ساری و از ساعت ۱۱/۵ شریعت تربت حیدریه با عالی حرفه ای مشهد با یکدیگر دیدار می کنند.

 

رضوی همچنین از حضور محمد بابایی مربی تیم ملی ایران در جام جهانی فوتبال نوجوانان جهان در تربت حیدریه خبر داد و افزود: این مربی که مدرس رسمی AFC  و سر استعداد یاب فدراسیون فوتبال جمهری اسلامی است در این یک هفته و بمنظور کشف استعدادها و ظرفیت های موجود به شهرستان تربت حیدریه سفر کرده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان بی خاصیت است Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی