بدون نظر
 
با حضور وزیر صنعت:
آغاز عملیات اجرایی احداث کارخانه تولید کاغذ از کربنات در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۸ در ۷:۳۰ ق.ظ
 
عملیات اجرایی احداث کارخانه تولید کاغذ از کربنات صبح امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی رضوی جلگه رخ تربت حیدریه آغاز شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تربت حیدریه صبح امروز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی احداث کارخانه تولید کاغذ از کربنات در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این واحد تولیدی در شهرک صنعتی رضوی جلگه رخ با مجموع سرمایه گذاری ۷۵۰ میلیارد ریالی و به گفته سرمایه گذار آن فاز نخست آن با حجم سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیارد ریال در مدت ۱۲ ماه ساخته می شود.

 

مهدی عباسپور با بیان اینکه در سفر یک روزه وزیر صمت بازدید از کارخانه در حال احداث فولاد رخ نیز گنجانده شده، افزود: همچنین امروز 2 واحد تولیدی کارتن سازی و تولید نایلون با سرمایه گذاری 40 میلیارد ریال در داخل کارخانه کاشی زرین خراسان افتتاح می شود.

 

وی بیان کرد: بازدید از مرکز شتاب دهنده صنعتی سبحان واقع در نزدیکی روستای مورشک و دیدار با فعالان حوزه صنعت، معدن و بازار تربت حیدریه از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر صمت به تربت حیدریه می باشد.

 

رییس اداره صنعت و معدن تربت حیدریه خاطر نشان کرد: وزیر صمت همچنین با سفر به شهرستان های زاوه و مه ولات به ترتیب در آیین کلنگ زنی پروژه تولید بلوک های سیمانی کارخانه سیمان زاوه و کلنگ زنی پروژه صنعتی کربن فعال حضور خواهند داشت.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود