بدون نظر
 
با پیگیری رسانه ای انجام گرفت؛
آغاز عملیات اجرایی احداث پل ورودی شهر کدکن
تاریخ انتشار : ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۳ ق.ظ
 
به دنبال پیگیری های رسانه ای و مسئولین بخش کدکن و با تلاش اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تربت حیدریه، بلاخره عملیات اجرایی احداث پل ورودی شهر کدکن آغاز شد

به گزارش تابان تربت؛ پس از انعکاس گزارشی با این عنوان “جای خالی افتتاح پروژه بهسازی ورودی کدکن در پروژه های هفته دولت” مبنی بر عدم تحقق وعده استاندار خراسان رضوی، بلاخره پس از پیگیری های رسانه ای و مسئولین بخش کدکن و با تلاش اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تربت حیدریه، عملیات اجرایی احداث پل ورودی شهر کدکن آغاز شد.

وجود رودخانه های فصلی و جاری شدن سیل در محور فرعی رباط سنگ به کدکن از توابع شهرستان تربت حیدریه در فصل های زمستان و بهار موجب مسدود شدن این محور می شود، محوری که مسیر ارتباطی دو شهرستان تربت حیدریه و نیشابور تلقی می شود.

فروردین ماه امسال با سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان تربت حیدریه و بازدید از شهر کدکن بهسازی ورودی این شهر مورد تاکید و این عملیات بعنوان یکی از مصوبات سفر استاندار به این شهرستان ثبت شد.

آغاز پروژه بهسازی ورودی شهر کدکن از ابتدای مرداد ماه

تیر ماه سال جاری شیرمحمدیان، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تربت حیدریه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:  پروژه در مرحله مناقصه و واگذاری به پیمانکار است و ابتدای مردادماه عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

اما در نتیجه مرداد ماه به روز های پایانی خود نزدیک شد و شهریور ماه از راه رسید و کماکان از بهسازی ورودی شهر کدکن خبری نیست.

شیرمحمدیان، رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای تربت حیدریه در آئین شروع عملیات پروژه فوق که با حضور پیمانکار و مشاور پروژه و همچنین بخشدار و اعضای شورای شهر کدکن همراه بود گفت ؛

وی افزود: عملیات اجرایی پروژه فوق امروز پس از تامین اعتبار و تهیه باکس مورد نیاز و طی مراحل قانونی و انتخاب پیمانکار ذیصلاح آغاز شد.

شیرمحمدیان گفت: اعتبار پروژه فوق بیش از ۲ میلیارد تومان است و امیدواریم قبل از شروع فصل بارش زمستانی این پروژه به بهره برداری برسد.

رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: با تلاش عوامل راهداری مسیر فرعی ورودی به شهر کدکن راه اندازی و تردد به آن مسیر هدایت می شود.

محمدی، بخشدار کدکن: با توجه به نزدیکی فصل بارندگی خواستار سرعت عمل بخشیدن در اجرای پروژه از جانب پیمانکار و اداره راهداری هستیم.

انتعای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری