بدون نظر
 
با حضور خیران دانشگاهی؛
آغاز بکار بنیاد خیران حامی دانشگاه تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۹ آذر ۱۳۹۶ در ۵:۴۳ ب.ظ
 
بنیاد خیران حامی دانشگاه تربت حیدریه عصر روز پنجشنبه با برگزاری انتخابات هیات مدیره و انتخاب اعضای اصلی و علی البدل مجمع، به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. 

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛  بنیاد خیران حامی دانشگاه تربت حیدریه عصر روز پنجشنبه با برگزاری انتخابات هیات مدیره و انتخاب اعضای اصلی و علی البدل مجمع، به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

 

در این آیین از بین ۲۸ نفر کاندیدا، ۱۵ نفر به عنوان عضو اصلی و پنج نفر نیز به عنوان عضو علی البدل برگزیده شدند.

کلنگ زنی پروژه ساختمان سلف سرویس با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال و زیربنای ۴۲۰۰ مترمربع و نیز رونمایی از سنگ نگاره خیران دانشگاه از دیگر برنامه های جانبی جلسه مجمع عمومی بنیاد خیران حامی دانشگاه تربت حیدریه می باشد که از صبح امروز آغاز شده بود.

 

دانشگاه عالی تربت حیدریه با حدود دو هزار دانشجو عملا فعالیت خود را در رشته های کارشناسی و دکترا از سال ۱۳۹۱ بصورت مستقل فعالیت می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشف ۱۳۹۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی قیام انقلابی نهم دیماه ۵۷ تربت حیدریه بیانگر ولایتمداری مردم این دیار است تلاش میراث فرهنگی تربت حیدریه برای احیای بخشی از تاریخ تحقیق و تفحص از بزرگترین تخلف مالی کشور در ایستگاه شفاف سازی/از مصلحت سنجی تا فشار لابی های زر و زور فقه اسلامی مهمتربن رکن ولی فقیه است فوتبال خراسان رضوی گرفتار روز مرگی شده است کارگاه آموزشی دانَش افزایی فوتبال در تربت حیدریه برگزار شد تعلیم و تربیت بستر تغییر در فضاهای ورزشی را فراهم می کند اعتماد نابجا به دوست باز هم دردسر ساز شد گرمخانه ای که زمستان را برای بی سرپناهان گرم می کند غاصبان بیت المقدس یک گام تا نابودی پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است