بدون نظر
 
امام جمعه مه ولات:
آشکار سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی برای انتخابات پیش روی آمریکاست/تنفس مصنوعی شیخ نشینان عرب تاثیری در روند نابودی اسرائیل ندارد
تاریخ انتشار : ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۰ ق.ظ
 
حجت الاسلام حسین اسلامی گفت: آنچه در واقع اتفاق افتاده عادی سازی روابط نیست، بلکه آشکارسازی روابط شیخ نشینان خائن عربی است که در این زمان، مصرفش فقط برای ترامپ و انتخابات پیش روی آمریکاست.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام حسین اسلامی امام جمعه مه ولات اظهار کرد: در چند روز گذشته در یک خیمه شب بازی مضحک، ننگ آور و سراسر ذلت بار وزرای خارجه امارات و بحرین به کاسه لیسی ترامپ رفته و سند آشکارسازی روابط خود را با رژیم اشغالگر قدس امضا کردند.

وی تصریح کرد: به قدری این بازی مضحک بود که روزنامه صهیونیستی هاآرتض در گزارشی اعلام کرد که حتی وزیر خارجه بحرین تا قبل از امضای توافق نامه از مفاد آن خبر نداشته و ننگ این خیانت از جبین آل خلیفه پاک نخواهد شد.

اسلامی با بیان اینکه ال خلیفه خاندان یهودی تبار بحرین هستند، اظهار داشت: حکومت نامشروع بحرین با حمایت آمریکا و سرکوب شیعیان مظلوم این کشور دوام داشته و خدا لعنت کند پهلوی را که این پاره تن ایران را به وهابیت واگذار کرد.

امام جمعه مه ولات خاطر نشان کرد: آنچه در واقع اتفاق افتاده عادی سازی روابط نیست، بلکه آشکارسازی روابط شیخ نشینان خائن عربی است که در این زمان مصرفش فقط برای ترامپ و انتخابات پیش روی آمریکاست.

وی با بیان اینکه غده سرطانی اسرائیل رو به زوال و نابودی می رود، گفت: تسلیح نوار غزه تکمیل شده و اکنون نوبت به تسلیح کرانه باختری است، چرا که اسرائیلی ها در برابر دو گروه چریکی حزب الله و حماس در نوار غزه کم آوردند و قدم به قدم به نقطه افول و نابودی نزدیکتر می شوند.

اسلامی با بیان اینکه تنفس مصنوعی کشورهای خائن عربی تاثیری در زوال رژیم صهیونیستی ندارد، اظهارداشت: به فضل الهی و به زودی محور مقاومت در نبرد نهایی خود این غده سرطانی را نابود  و همه آزادگان امت اسلامی در قدس شریف نماز فتح را اقامه خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم اتخاذ تصمیمهای قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی/ کار برخی افراد در هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود؛ انتقاد متفاوت از اهانت است دسترنج یک ساله زعفرانکاران دست مایه دلال بازی ها ۲ هزار تخت به ظرفیت مراکز بستری و مراقبت های ویژه کشور اضافه می شود افتتاح باشگاه سوار کاری در تربت حیدریه نمایشگاه مشترک دستاوردهای نیروی انتظامی و میراث فرهنگی در تربت حیدریه افتتاح شد ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نهم دی تربت حیدریه تکمیل شده است فضای مجازی بلای جان کتابخوانی شده/ شاید یکی دو سال دیگر با تریلی کتاب به شهرها سفر کنم برداشت زعفران از اراضی زعفران خیز خراسان رضوی آغاز شد هیچ تغییری در سهمیه و نرخ آرد نانوایی های دولتی و نیمه دولتی اعمال نشده است امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند نمک روی دل مجروح مردم نپاشید افزایش ۷ درصدی جرایم مالی و اقتصادی فضای مجازی در تربت حیدریه/کاهش ۴۴ درصدی تصادفات منجر به فوت