بدون نظر
 
در قالب طرح نذر هشتم انجام گرفت؛
آزادی ۱۰ زندانی نیازمند به همت خیرین تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۰ ب.ظ
 
همزمان با سالروز رحلت حضرت زینب سلام الله با اجرای طرح نذر هشتم ۱۰ نفر از زندانیان معسر و نیازمند تربت حیدریه به همت خیرین و نمازگزاران مساجد این شهر به آغوش خانواده باز گشتند.

به گزارش تابان تربت؛ احمد انتظاری، مدیر اداره زندان تربت حیدریه ظهر امروز قبل از آغاز این برنامه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای طرح نذر هشتم ۸ نفر و به مناسبت سالروز رحلت حضرت زینب سلام الله ۲ نفر از زندانیان نیازمند با پرداخت بدهی توسط خیرین، امام جمعه و نمازگزاران مساجد به جمع خانواده خود باز گشتند.

وی تصریح کرد: در چهارمین مرحله طرح استانی نذر هشتم که در هشتم هرماه با تاسی از حضرت رضا علیه السلام انجام می شود ۶۴ میلیون تومان بدهی زندانیان نیازمند تسویه شد که از این میزان ۲۳ میلیون تومان توسط شاکیان تخفیف داده شد و ۴۱ میلیون تومان بوسیله خیرین به شاکیان پرداخت شد.

انتظاری گفت: زندانیان آزاد شده در این طرح ابتدا ۳ روز به همراه خانواده به زیارت امام هشتم علیه السلام اعزام می شوند و سپس با پیوند با امام جماعت و مسجد محله خود به زندگی آبرومندانه باز خواهند گشت.

مدیر زندان تربت حیدریه بیان کرد: از ابتدای امسال ۸۴ نفر از زندانیان زندان این شهرستان توسط ستاد دیه استان و نیکوکاران با پرداخت یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان آزاد شده اند.

اداره زندان تربت حیدریه ۵ حوزه قضائی شهرستانهای : تربت حیدریه ، خواف، رشتخوار، زاوه و مه ولات را تحت پوشش دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است