بدون نظر
 
گفتگو/تحلیلگر مسائل سیاسی:
آرمان اصلی ملت ایران مبارزه با خوی استکباری آمریکاست
تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۵۱ ب.ظ
 
تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به جمع بندی و قرائت بیانیه اخیر مذاکرات هسته ای افزود: رغبت ملت و نظام اسلامی ایران به مبارزه با ظلم و استبداد و خالی بودن میز اوباما باعث شد تا 6 کشور قلدر دنیا پای میز مذاکره با ایران بنشینند.

حسین محمدی در گفتگو با تابان تربت، اظهار داشت: سیاستمداران آمریکا و همپیمانانش برای ساقط کردن جمهوری اسلامی ایران با درک این موضوع که جنگ نظامی هزینه بر و تهاجم فرهنگی دیر بازده است، تحریمهای ظالمانه را در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی بیان کرد: پس از 10 سال تحریم بی وقفه در همه عرصه های مالی و اقتصادی و تجاری، آمریکائی ها برآن شدند تا درمیز مذاکرات هسته ای به هر نحو ممکن در مسیر رشد و توسعه و نفوذ انقلاب اسلامی ایران خلل و یا تعلل وارد کنند.

 

این کارشناس سیاسی به مشکل اصلی آمریکا با ایران اشاره کرد و افزود: اساسی ترین مشکل آمریکا و جبهه استکبار با ایران اسلامی، استقلال طلبی این ملت در سایه رهبری نظام است و تمامی مسایل از جمله، برنامه هسته ای، موشک های بالستیک و حمایت از حزب الله بهانه ای بیش نیست.

 

محمدی ادامه داد: مهمترین راهبرد استراتژیک آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران براندازی است و تمام اتفاقات منطقه ناشی از این تفکر جبهه استکبار است.

 

وی اذعان کرد: اگر امروز شاهد راه اندازی جنگهای نیابتی در کشورهای اسلامی هستیم، اگر ال سعود خائن به یمن حمله می کند و مسلمان بی گناه را به شهادت می رساند و اگر جامعه به اصطلاح بین المللی در قبال این جنایات سکوت می کند همه ریشه در تفکرات استکباری آمریکا دارد تا در مقابل نفوذ ام القری جهان اسلام بایستد.

 

وی به سخنان برخی افراد غرب زده داخلی اشاره کرد و افزود: امروز برخی غرب زده های داخلی که تفکراتشان ریشه در سکولار و لیبرال دارد در سخنان خود مدعی رابطه با آمریکا هستند و با وجود اینکه می دانند فلسفه وجودی شکل گیری انقلاب اسلامی ایران مبارزه با آمریکا و جبهه استکبار است، باز هم مترصدند تا از هر فرصتی برای این ارتباط استفاده شود تا به اهداف خود برسند.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: ملت و نظام اسلامی ایران با پیشینه ای که از دولتمردان سفاک آمریکا دارند هیچگاه از مبارزه و استکبار ستیزی و حمایت از مظلومان عالم کوتاه نمی آید، چرا که مهمترین آرمان انقلاب اسلامی ایران ظلم ستیزی و حمایت از مظلوم است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود افشای همکاری فرح پهلوی با رژیم صدام برای بمباران شهرهای ایران تجدید میثاق مدافعان ولایت با مدافعان سلامت اجرای ۹۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در تربت حیدریه