بدون نظر
 
گفتگو/تحلیلگر مسائل سیاسی:
آرمان اصلی ملت ایران مبارزه با خوی استکباری آمریکاست
تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۵۱ ب.ظ
 
تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به جمع بندی و قرائت بیانیه اخیر مذاکرات هسته ای افزود: رغبت ملت و نظام اسلامی ایران به مبارزه با ظلم و استبداد و خالی بودن میز اوباما باعث شد تا 6 کشور قلدر دنیا پای میز مذاکره با ایران بنشینند.

حسین محمدی در گفتگو با تابان تربت، اظهار داشت: سیاستمداران آمریکا و همپیمانانش برای ساقط کردن جمهوری اسلامی ایران با درک این موضوع که جنگ نظامی هزینه بر و تهاجم فرهنگی دیر بازده است، تحریمهای ظالمانه را در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی بیان کرد: پس از 10 سال تحریم بی وقفه در همه عرصه های مالی و اقتصادی و تجاری، آمریکائی ها برآن شدند تا درمیز مذاکرات هسته ای به هر نحو ممکن در مسیر رشد و توسعه و نفوذ انقلاب اسلامی ایران خلل و یا تعلل وارد کنند.

 

این کارشناس سیاسی به مشکل اصلی آمریکا با ایران اشاره کرد و افزود: اساسی ترین مشکل آمریکا و جبهه استکبار با ایران اسلامی، استقلال طلبی این ملت در سایه رهبری نظام است و تمامی مسایل از جمله، برنامه هسته ای، موشک های بالستیک و حمایت از حزب الله بهانه ای بیش نیست.

 

محمدی ادامه داد: مهمترین راهبرد استراتژیک آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران براندازی است و تمام اتفاقات منطقه ناشی از این تفکر جبهه استکبار است.

 

وی اذعان کرد: اگر امروز شاهد راه اندازی جنگهای نیابتی در کشورهای اسلامی هستیم، اگر ال سعود خائن به یمن حمله می کند و مسلمان بی گناه را به شهادت می رساند و اگر جامعه به اصطلاح بین المللی در قبال این جنایات سکوت می کند همه ریشه در تفکرات استکباری آمریکا دارد تا در مقابل نفوذ ام القری جهان اسلام بایستد.

 

وی به سخنان برخی افراد غرب زده داخلی اشاره کرد و افزود: امروز برخی غرب زده های داخلی که تفکراتشان ریشه در سکولار و لیبرال دارد در سخنان خود مدعی رابطه با آمریکا هستند و با وجود اینکه می دانند فلسفه وجودی شکل گیری انقلاب اسلامی ایران مبارزه با آمریکا و جبهه استکبار است، باز هم مترصدند تا از هر فرصتی برای این ارتباط استفاده شود تا به اهداف خود برسند.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: ملت و نظام اسلامی ایران با پیشینه ای که از دولتمردان سفاک آمریکا دارند هیچگاه از مبارزه و استکبار ستیزی و حمایت از مظلومان عالم کوتاه نمی آید، چرا که مهمترین آرمان انقلاب اسلامی ایران ظلم ستیزی و حمایت از مظلوم است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود