بدون نظر
 
آرامش قبل از طوفان بازار مسکن
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۴۷ ب.ظ
 
این روزها بازار مسکن در آرامش خاصی به سر می برد اما به نظرمی رسد که این آرامش قبل از طوفان افزایش قیمت‌ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اقتصاد آنلاین، این روزها بازار مسکن همزمان با ماه رمضان کمی آرام شده اما این آرامش قبل از طوفان است به طوری که بسیاری از مالکان منتظر هستند تا با تمام شدن این ماه قیمت‌های واقعی اجاره را به نمایش بگذارند.
حسام عقبایی رییس اتحادیه املاک کشوری با اشاره به اینکه در حال حاضر بازار مسکن با توجه به ماه رمضان کمی با رکود مواجه شده است، گفت: در حال حاضر در برخی از مناطق کلان شهرها از جمله تهران قیمت اجاره 10 درصد افزایش یافته است .

این در حالی است که به گفته بسیاری از مشاروان املاک، قیمت اجاره بیش از 30 درصد رشد داشته است.

براساس این گزارش؛ واحدی 64 متری واقع در خیابان مولوی 30 میلیون تومان تومان رهن کامل گذاشته شده است.

همچنین واحدی 100 متری واقع در وحدت اسلامی 20 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 400 هزار تومان اجاره گذاشته شده است.

براساس این گزارش، واحدی 275 متری واقع د ر منطقه نیاوران محدوده مژده الفت 300 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 3 میلیون و 500 هزار تومان اجاره گذاشته شده است.

همچنین واحدی 232 متری واقع در منطقه زعفرانیه محدوده سه راه فلاحی 300 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 500 هزار تومان اجاره گذاشته شده است.

از سوی دیگر واحدی 306 متری واقع در منطقه الهیه محدوده گلنار 300 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 13 میلیون تومان اجاره گذاشته شده است.

براساس این گزارش، بازار خرید و فروش مسکن نیز این روزها با رکود بسیار عجیبی روبرو شده است و کمتر مشتری برای خرید ملک پیدا می‌شود به طوری که بسیاری از مالکان چوب حراج برای ملک خود زده اند اما هیچ خریداری برای ملک این روزها پیدا نمی‌شود و بسیاری از متقاضیان منتظر کاهش قیمت هستند که متاسفانه بسیاری از مسئولان در این زمینه معتقد هستند که قیمت ملک به کف خود رسیده و بیش از این دیگر کاهش نمی یابد.

از سوی دیگر همزمان با افزایش میزان تسهیلات بسیاری از خریدارانی که چشم انتظار بودند که شاید فرجی شود و بتوانند با این میزان تسهیلات یک واحد نقلی بخرند متاسفانه با وجود شرایط بسیار سختی که گذاشته‌اند تمام آرزوهای آن‌ها از بین رفت.

شرایطی از جمله سپرده گذاری 40 میلیون تومانی و واریز اقساط ماهانه یک میلیون و 100 هزار تومان برای خریداران مسکن که این روزها اکثرا جوان هستند بسیار دشوار است.

براساس این گزارش، واحدی 56 متری واقع در منطقه راه آهن محدوده شوش 117 میلیون و 600 هزار تومان برای فروش گذاشته شده است. همچنین واحدی 260 متری واقع در زعفرانیه متری 13 میلیون و500 هزار تومان برای فروش گذاشته شده است.

واحدی 330 متر واقع در فرمانیه شرقی متری 9 میلیون و800 هزار تومان برای فروش گذاشته شده است.

انتهای پیام/ن

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود