بدون نظر
 
آرامش قبل از طوفان بازار مسکن
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۴۷ ب.ظ
 
این روزها بازار مسکن در آرامش خاصی به سر می برد اما به نظرمی رسد که این آرامش قبل از طوفان افزایش قیمت‌ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اقتصاد آنلاین، این روزها بازار مسکن همزمان با ماه رمضان کمی آرام شده اما این آرامش قبل از طوفان است به طوری که بسیاری از مالکان منتظر هستند تا با تمام شدن این ماه قیمت‌های واقعی اجاره را به نمایش بگذارند.
حسام عقبایی رییس اتحادیه املاک کشوری با اشاره به اینکه در حال حاضر بازار مسکن با توجه به ماه رمضان کمی با رکود مواجه شده است، گفت: در حال حاضر در برخی از مناطق کلان شهرها از جمله تهران قیمت اجاره 10 درصد افزایش یافته است .

این در حالی است که به گفته بسیاری از مشاروان املاک، قیمت اجاره بیش از 30 درصد رشد داشته است.

براساس این گزارش؛ واحدی 64 متری واقع در خیابان مولوی 30 میلیون تومان تومان رهن کامل گذاشته شده است.

همچنین واحدی 100 متری واقع در وحدت اسلامی 20 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 400 هزار تومان اجاره گذاشته شده است.

براساس این گزارش، واحدی 275 متری واقع د ر منطقه نیاوران محدوده مژده الفت 300 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 3 میلیون و 500 هزار تومان اجاره گذاشته شده است.

همچنین واحدی 232 متری واقع در منطقه زعفرانیه محدوده سه راه فلاحی 300 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 500 هزار تومان اجاره گذاشته شده است.

از سوی دیگر واحدی 306 متری واقع در منطقه الهیه محدوده گلنار 300 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 13 میلیون تومان اجاره گذاشته شده است.

براساس این گزارش، بازار خرید و فروش مسکن نیز این روزها با رکود بسیار عجیبی روبرو شده است و کمتر مشتری برای خرید ملک پیدا می‌شود به طوری که بسیاری از مالکان چوب حراج برای ملک خود زده اند اما هیچ خریداری برای ملک این روزها پیدا نمی‌شود و بسیاری از متقاضیان منتظر کاهش قیمت هستند که متاسفانه بسیاری از مسئولان در این زمینه معتقد هستند که قیمت ملک به کف خود رسیده و بیش از این دیگر کاهش نمی یابد.

از سوی دیگر همزمان با افزایش میزان تسهیلات بسیاری از خریدارانی که چشم انتظار بودند که شاید فرجی شود و بتوانند با این میزان تسهیلات یک واحد نقلی بخرند متاسفانه با وجود شرایط بسیار سختی که گذاشته‌اند تمام آرزوهای آن‌ها از بین رفت.

شرایطی از جمله سپرده گذاری 40 میلیون تومانی و واریز اقساط ماهانه یک میلیون و 100 هزار تومان برای خریداران مسکن که این روزها اکثرا جوان هستند بسیار دشوار است.

براساس این گزارش، واحدی 56 متری واقع در منطقه راه آهن محدوده شوش 117 میلیون و 600 هزار تومان برای فروش گذاشته شده است. همچنین واحدی 260 متری واقع در زعفرانیه متری 13 میلیون و500 هزار تومان برای فروش گذاشته شده است.

واحدی 330 متر واقع در فرمانیه شرقی متری 9 میلیون و800 هزار تومان برای فروش گذاشته شده است.

انتهای پیام/ن

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود