بدون نظر
 
آخرین اخبار پدیده: پرداخت بدهی مردم مرهون فروش املاک “پدیده شاندیز” است!!!
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۴ در ۸:۵۷ ب.ظ
 
نماینده مردم بجنورد،جاجرم،مانه و سملقان گفت: برای پرداخت بدهی‎های مردم باید املاک پدیده شاندیز را فروخت و پولش را به مردم داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آشنانیوز، موسی الرضا ثروتی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در رابطه با آخرین وضعیت پرونده پدیده شاندیز گفت: چند روز گذشته افرادی از کارکنان شرکت پدیده و  تعدادی از سهامداران این شرکت و شرکت پردیس‌بان مقابل مجلس تجمع کردند. به دنبال آن جلسه‌ای در مجلس گذاشته شد و تصمیماتی گرفته شد و اولین تصمیم این بود که در طی نامه‌ای از دادستان کل تقاضاشود به این پرونده ورود پیدا کند و مشکل شرکت “پدیده شاندیز مشهد” را هرچه سریع‌ترحل کنند.

نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در ادامه بیان کرد: دومین تصمیمی که گرفته شد این بود که  تقاضا شد جلسه‎ای با رئیس قوه‌ قضاییه و وزیر کشور انجام شود، شرکت پدیده حدود 1800 میلیارد از مردم، سهام گرفته‎اند که هر سهم 12 هزار تومان است و 4 هزار میلیارد تومان به بانک‌ و هزار میلیارد تومان هم برای دریافت مجوزها و جمعا 6 هزار میلیارد بدهکار هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛  وی خاطر نشان کرد: شرکت پدیده شاندیز  12 هزار میلیارد ارزش دارد و زیر بنای موجود آن 200 هزار متر مربع است و چون مردم خواهان دریافت پولشان هستند باید ملک‌های پدیده را بفروشند و پول مردم را پرداخت کنند. دو مشکل تغییر کاربردی و مجوزها حل شده و دو مشکل دیگر باقی می‌ماند که یکی باید حسابرسی شود و  به بورس برود که در  این کار خیلی تأخیر ایجاد شده و به دلیل همین امر مهم وزیر اقتصاد و دارایی را طبق ماده 236 آیین نامه داخلی مجلس باید به کمیسیون اقتصادی برود و یک سرمایه‌گذار هم پیدا شود که 200 هزار متر مربع زیربنا موجود این شرکت را خریداری کند که به وسیله ان  پول مردم را بدهند.

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام کلیدواژه ضدصهیونیستی ترند سوم توئیتر جهانی شد دست روی دست نتیجه کلنگ زنی های بی نتیجه در تربت حیدریه عطر دل انگیز مواسات و کمک مومنانه در روستاهای مرزی شرق کشور